Please enter a search term:

  • Automobiļu rūpniecība

    Kopā ar mums jūs veicat darbu: mprofi pārzina īpaši augstus un jutīgus automobiļu nozares izaicinājumus un palīdz jums pilnveidot jūsu klientu ceļojumu. Sazinieties ar mums.

    Atklājiet tagad

Automobiļu un piegādātāju nozare

Apgrozījuma ziņā automobiļu rūpniecība ir vissvarīgākā rūpniecības nozare Vācijā. apgrozījums 2021. gadā bija aptuveni 411 miljardi eiro, no kuriem transportlīdzekļu un dzinēju ražotāji veidoja lauvas tiesu - 318 miljardus eiro. Šī nozare ir arī viens no lielākajiem darba devējiem (aptuveni 786 000 darbinieku). Ja pieskaita arī daudzos vidēja lieluma piegādātāju un pakalpojumu sniedzēju darbiniekus, nodarbināto skaits sasniedz pat 2,2 miljonus.

Vācijas autobūves rūpniecība tiek uzskatīta par pasaules etalonu kvalitātes un inovāciju, kā arī pētniecības un attīstības ziņā. Tomēr nozares strukturālās pārmaiņas un transformācija jau sen ir realitāte, un nozarei ir jāreaģē uz daudzām lietām vienlaicīgi: Elektrifikācija, lielie dati, autonoma braukšana utt. Nākamie daži gadi parādīs, kuri nozares uzņēmumi spēs tikt galā ar šiem satricinājumiem un pielāgojumiem un kuri ne. Tas pats attiecas arī uz citām svarīgākajām nozarēm, piemēram, ķīmijas un farmācijas, pakalpojumu nozari un būvniecības nozari.Uzvara digitālajā transformācijā ar tehnoloģisko kompetenci!

Jaunas tehnoloģijas, piemēram, elektriskā piedziņa, transportlīdzekļu tīklu veidošana vai autonoma braukšana, rada būtiskas izmaiņas produktu klāstā. Jaunas tehnoloģijas, piemēram, elektriskā piedziņa, transportlīdzekļu tīklu veidošana vai autonoma braukšana, rada būtiskas izmaiņas produktu klāstā. Daudzi pazīstami automobiļu ražotāji arvien vairāk pievēršas nevis aparatūrai, bet programmatūrai. Ir acīmredzams, ka digitālā transformācija paver arī daudzas jaunas iespējas. Tiešās pārdošanas stratēģijas, uz pakalpojumiem orientēti uzņēmējdarbības modeļi, tiešsaistes konfiguratori un automobiļu koplietošanas platformas. Izmantojiet mūsu praktiskās zināšanas un tehnoloģiju pieredzi, ko esam uzkrājuši daudzos projektos. Ja meklējat IT pakalpojumu sniedzēju šādiem pakalpojumiem, mēs esam īstais partneris - jūsu digitalizācijas un inovāciju projektiem.Atsauces autobūves nozarē