Please enter a search term:

  • Digitālie eksperti

    Mūsu augsti kvalificētu digitālo ekspertu komanda ir gatavi palīdzēt jums īstenot jūsu projektus.

    Uz komandas pārskatu

mprofi eksperti

Mums ir vairāk nekā 25 gadu pieredze interaktīvu IT projektu vadībā un konsultēšanā, un pēdējos gados esam specializējušies vidēja lieluma uzņēmumu, kas darbojas tīmeklī, digitālās izveides un digitālās pārveides jomā. Mūsu galvenā mītne atrodas Šveices pilsētā Cugā , bet mūsu tīmekļa un IT ekspertu tīkls jau vairāk nekā 14 gadus darbojas visā Eiropā. Iepazīstieties ar mums!

Andre Behercigs

mprofi AG direktoru padome un izpilddirektors

Iepazīstieties ar Andrē
Conny Rochlitz

Finanšu direktors un projektu vadība Backend / ERP / finanses

Iepazīsti Conny
Stefan

Vecāko speciālistu attīstība

Simone

Saturs, rediģēšana: tīmekļa vietņu teksti, kas palīdz pārdot!

Michel

Vecākais servera eksperts

Gordons

Backend izstrāde

Gerhards

Frontend izstrāde

Nadine

Projektu vadība Digitālais mārketings

Frenks

AI eksperts, Projektu vadība, Agile programmatūras izstrāde

Monty

CSS, PHP, Backend, Vecākais programmētājs

Petr

Docker, Kubernetes, mākoņa, serveru un API izstrāde, vecākais eksperts

Aleksandrs

API eksperts, vecākais attīstības speciālists

Markus

Vecāko speciālistu attīstība

Jirgens

Vadības atbalsts

Sebastian

PHP, frontend un backend izstrāde

Anne-Lise

Atbalsta birojs

Norman

Projektu kontrole un vadības atbalsts

Monika

mprofi ir jūsu uzticams partneris!

Kad runa ir par jūsu IT projektu īstenošanu, mēs esam uzņēmums ar ilggadēju pieredzi IT un digitālajā nozarē un augsti kvalificētu augsta līmeņa ekspertu komandu, kas jums palīdzēs. Mūsu komandā ir dažādu jomu eksperti, piemēram, programmatūras izstrādes, tīmekļa vietņu dizaina, mākoņdatošanas, datu pārvaldības un daudzās citās jomās.

Mēs lepojamies ar augsti kvalificētu IT speciālistu komandu, kas vienmēr seko līdzi jaunākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu jums vislabāko iespējamo veiktspēju un kvalitāti. Mūsu speciālisti cieši sadarbojas ar jums. Tā mēs atrodam optimālo risinājumu jūsu uzņēmumam. Lai nodrošinātu, ka jūs vienmēr esat lietas kursā un saņemat vislabāko iespējamo veiktspēju, mēs paļaujamies uz jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām.

Mēs piedāvājam jums plašu pakalpojumu un risinājumu klāstu. Mēs palīdzam optimizēt jūsu IT infrastruktūru un uzlabot uzņēmējdarbības procesus. Mēs atbalstām jūs programmatūras izstrādē, IT drošības uzlabošanā, efektīvā datu pārvaldībā un daudzās citās jomās.

Vai meklējat uzticamu digitalizācijas partneri, kas palīdzētu jums īstenot transformācijas projektus virzībā uz platformu ekonomiku? Tad mprofi ir īstā adrese jums. Mēs cieši sadarbojamies ar jums, lai nodrošinātu, ka jūs saņemat vislabāko iespējamo risinājumu savām prasībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums ātru, efektīvu un kvalitatīvu risinājumu, kas ir pielāgots tieši jūsu vajadzībām. Mēs saprotam, cik svarīgi jūsu biznesam ir IT, tāpēc mūsu mērķis ir nodrošināt jums vislabāko iespējamo risinājumu.