Please enter a search term:

  • Digitālās transformācijas eksperti

    Nebaidieties no digitālajām pārmaiņām - iesaistiet pieredzējušus IT arhitektus mprofi!

mprofi AG - Jūsu digitālās transformācijas eksperti

Digitālā transformācija rada jaunus izaicinājumus, īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas, par ko jau no paša sākuma domā jaunuzņēmumi, jau izveidotiem uzņēmumiem vispirms ir jāattīsta vai jāizstrādā. Jo, tāpat kā katra industriālā revolūcija, arī digitalizācija prasa inovatīvu spēku, drosmi un atvērtību. Skaidrs ir viens: ja nerīkosieties tagad, tuvākajā nākotnē nebūsiet konkurētspējīgi - digitālā transformācija ir pārāk dziļa, lai to paveiktu, un piedāvā pārāk daudz revolucionāru uzņēmējdarbības jomu. Tāpēc vairs negaidiet un sāciet jau tagad!

Nebaidieties no digitālajām pārmaiņām - piesaistiet pieredzējušus IT arhitektus mprofi!

Mums ir vairāk nekā 25 gadu pieredze interaktīvu IT projektu vadīšanā, kā arī konsultēšanā, un mēs jau no pašiem pirmsākumiem esam specializējušies vidēja lieluma uzņēmumu, kas darbojas tīmekļa vidē, digitālās izveides un digitālās transformācijas jomā. Mūsu uzņēmuma atrašanās vieta ir Zugā, Šveicē, un mūsu tīmekļa un IT ekspertu tīkls aptver visu Eiropu. Mēs kopā ar jums plānojam un arī īstenojam jūsu uzņēmuma pārveidi.

Saņemiet nesaistošu piedāvājumu jau tagad.

Andrè Beherzig


"Pie mums ir tāpat kā būvlaukumā. Tikai mēs esam arhitekts, ģenerāluzņēmējs un būvdarbu vadītājs vienā."Tas ir mums

Mūsu dibinātājs un rīkotājdirektors Andrē Behercigs jau 16 gadu vecumā īstenoja savus digitālos projektus un nāk no uzņēmēju ģimenes. 18 gadu vecumā viņš pievienojās vecāku uzņēmumam un 2008. gadā nodibināja mprofi Aktiengesellschaft. Savu kompetenci viņš rezumē šādi: "Mēs apvienojam atsevišķas problēmas, sistēmas, programmatūru un datus kopējā ainā un, pamatojoties uz to, atrodam labāko stratēģiju, lai spētu apgūt mūsdienu digitālās prasības." Mūsu galvenā atrašanās vieta ir Cugā, Šveicē, bet mūsu darbinieku komanda strādā Šveicē, Vācijā un Čehijā. Mēs dzīvojam digitālo biznesu!

Mums nav līgumu ar programmatūras vai IT uzņēmumiem. Tāpēc mēs neatkarīgi iesakām labāko risinājumu jūsu IT vajadzībām - individuālu, efektīvu un lietotājam draudzīgu. Turklāt mēs nepārprotami ievērojam ar jums saskaņoto budžetu.

Inovatīva līdzdalība

Daudzus gadus esam atbalstījuši un dibinājuši jaunuzņēmumus interneta un e-komercijas jomā ar investīcijām, līdzdalību, projektu sadarbību, finansējumu, kā arī biznesa modeļu idejām un konsultācijām. Mēs piedāvājam inovatīvus riska ieguldījumus, ieņēmumu dalīšanas modeļus un pagaidu pārvaldību jūsu IT projektiem.