Please enter a search term:

Jūsu komunikācijas aģentūra

Daudziem aizraujošiem maziem un ļoti lieliem klientiem visā Šveicē mēs esam iecienīta komunikācijas aģentūra. Stingri runājot, mēs esam pat vairāk nekā viena aģentūra - mēs esam daudzi. Jo mūsu DNS vissvarīgākais ir sadarbības tīklu veidošana, sinerģijas izmantošana un kopīgs darbs. Un mēs to darām jau vairāk nekā 25 gadus.

Sociālie mediji, tīmekļa pieredze, stratēģija, sabiedriskās attiecības, veicināšana, pasākumi, korporatīvā izdevējdarbība, radīšana un kampaņu veidošana - to visu mēs piedāvājam no vienas vietas. Un zem viena jumta. Tāpēc, ka mēs apvienojamies jūsu labā tā, kā to prasa jūsu mārketinga mērķi un stratēģiskā korporatīvā komunikācija. Tā, lai jūsu pusē nebūtu tikai aģentūra, bet gan speciālisti ar pamatīgām zināšanām un personīgi sparingpartneri.


Komunikācijas aģentūras var sniegt atbalstu digitālajā jomā

Turpinājumā sniedzam pārskatu par jomām, kurās mēs kā komunikācijas aģentūra varam jums sniegt atbalstu:

Mūsu kā komunikācijas aģentūras pakalpojumi

Jums ir nepieciešams vairāk nekā tikai klātbūtne tirgū. Jums ir drosme radīt nozīmīgumu: ar saviem klientiem, partneriem un citām mērķa grupām. Jūsu mērķis ir radīt pārmaiņas un aizkustināt cilvēkus. Mēs konsultējam un pavadām jūs no stratēģijas līdz tās īstenošanai.

DARBA DEVĒJU ZĪMOLU VEIDOŠANA

Izcelieties darba devēju pūlī. Atrast un noturēt darbiniekus. Mēs pilnveidojam jūsu darba devēja zīmolu un izstrādājam personāla mārketinga pasākumus.

Satura izveide

Jūsu mērķis ir panākt atšķirību komunikācijā. Mēs atrodam un izstrādājam jums unikālu saturu. Visiem kanāliem.

SABIEDRISKĀS ATTIECĪBAS

Kā uzņēmums vēlaties, lai jūs sadzirdētu, pamanītu un saprastu. Mēs gādājam, lai jūs būtu lietas kursā ar ieinteresētajām pusēm.

MĀRKETINGA PAKALPOJUMI

Pārsteigums. Informēt. Iedvesmojiet. Mēs atrodam veidus. Tā, lai jūs gūtu panākumus savās mērķgrupās. Pareizajā laikā un visos kanālos.