Please enter a search term:

Jūsu karjera vietnē mprofi

Jūsu priekšrocības, kļūstot par daļu no mprofi komandas:

  • Bezmaksas dzērieni un ēdināšana

Mēs saviem darbiniekiem nodrošinām bezmaksas dzērienus. Turklāt mūsu darbiniekiem ir iespēja ēst dažādus augļus un musli.

  • Elastīgs darba laiks

Mums nav noteikts darba sākuma un beigu laiks vai fiksēts pusdienu pārtraukums. Izņemot noteiktus bloklaikus, mūsu darbinieki var brīvi organizēt savu darba dienu pēc saviem ieskatiem.

  • Plaša hierarhija / augsta autonomija

Mūsu darbiniekiem ir augsta autonomijas pakāpe, un, ja rodas problēmas vai viņiem ir idejas, piemēram, par procesu optimizāciju, viņi var vērsties pie saviem priekšniekiem. Šādā veidā darbinieku idejas ir iespējams īstenot ļoti ātri.

  • Dažādi projekti

Mūsu projektos ietilpst dažādas darbības klientiem no dažādām nozarēm. Ar mums nekad nav garlaicīgi.

  • Komandu pasākumi

Mūsu kultūra un komandas gars mums ir ļoti svarīgi. Tāpēc mēs organizējam lielu komandas pasākumu, kā arī vairākus vakara pasākumus gada laikā un, protams, ikgadējo Ziemassvētku ballīti.

  • Bezmaksas autostāvvieta

Visi darbinieki pie mums var novietot automašīnu bez maksas.

  • Tālākizglītība

Mēs atbalstām mūsu darbinieku vēlmes pēc tālākizglītības un sedzam tās izmaksas.

  • Moderns birojs

Mēs saviem darbiniekiem piedāvājam modernu biroju. No regulējama augstuma rakstāmgaldiem līdz lieliskam klimatam ar dzesējošiem griestiem un modernu izskatu!

  • Mājas birojs

Mums ir top birojs, bet mēs joprojām piedāvājam iespēju vienu dienu nedēļā strādāt no mājām.

Kā pilna servisa tiešsaistes aģentūra mēs lielu nozīmi piešķiram nepārtrauktībai, stabilitātei un turpmākai attīstībai, lai apmierinātu mūsu ievērojamo klientu prasības. Darbiniekiem jābūt radošiem, apņēmīgiem, motivētiem, atvērtiem, ar uzņēmīgu domāšanu un iniciatīvu. Tāpat tiek sagaidīta spēja strādāt komandā, atbildības sajūta, uzticamība, elastīgums un simpātijas digitālā un tiešsaistes jomā. Ieinteresētie kandidāti var sagaidīt daudzveidīgu un izaicinājumiem bagātu darbu , kurā varēs iepazīt dažādas nozares un uzņēmumus, sākot no jaunuzņēmumiem līdz pat lieliem zīmoliem. Galvenā uzmanība vienmēr tiek pievērsta klientu apkalpošanai. Uzņēmums kultivē caurspīdīgu korporatīvo kultūru ar plakanu organizatorisko struktūru un piedāvā patīkamu darba atmosfēru ar dāsni aprīkotām darba vietām, ēdināšanas iespējām un labu biroja pieejamību Šveices mediju pilsētā Cīrihē.

Jūsu kontaktpersona

Andre Behercigs

mprofi AG direktoru padome un izpilddirektors Īpašnieks

Sazinieties ar Andrē