Please enter a search term:

 • Interneta veikala novērtējums

  Mēs bruģējam jums ceļu uz tiešsaistes tirdzniecību, izstrādājam un ieviešam stratēģiskus e-komercijas ienākšanas risinājumus un profesionālu pilna servisa koncepciju jūsu tiešsaistes darbību pārorientēšanai.

  Ļaujiet mums virzīt jūsu e-komercijas biznesu uz priekšu!

Mēs bruģējam jums ceļu uz tiešsaistes tirdzniecību

Daudzkanālu tirdzniecības jomā mēs jums atklājam "mobilā" izaugsmes tirgus pārdošanas potenciālu.

 • Interneta veikala izveide
 • Konversiju optimizācija
 • Daudzkanālu tirdzniecība
 • UX optimizācija
 • Maksājumu risinājumi
 • Savienojumi ar ERP un CRM
 • Sociālā komercija

Mēs specializējamies e-komercijas risinājumu izstrādē uzņēmumiem un piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai optimizētu jūsu klātbūtni tiešsaistē.

Mūsu pakalpojumi ir īpaši paredzēti B2B uzņēmumiem, kuriem nepieciešama palīdzība pareizo e-komercijas risinājumu un platformu izvēlē. Mēs izprotam problēmas, ar kurām uzņēmumi saskaras tiešsaistes komercijas jomā, un piedāvājam pielāgotus risinājumus to pārvarēšanai.

Mūsu uzmanības centrā ir trīs galvenie pakalpojumi:

 • Interneta veikala novērtēšana

Jūsu interneta veikala novērtēšana ir svarīgs solis, lai optimizētu jūsu klātbūtni tiešsaistē. Mēs analizējam jūsu esošo e-komercijas platformu un identificējam trūkumus un potenciālu uzlabojumiem. Mēs ņemam vērā tādus aspektus kā lietošanas ērtums, funkcionalitāte, dizains un optimizācija meklētājprogrammām. Pamatojoties uz mūsu analīzi, mēs izstrādājam jums pielāgotu koncepciju, lai uzlabotu jūsu klātbūtni tiešsaistē.

 • E-komercijas interneta veikala atbalsts

Jūsu e-komercijas interneta veikala atbalsts ir vēl viens svarīgs jūsu tiešsaistes uzņēmējdarbības veiksmes pamatelements. Mēs piedāvājam visaptverošu atbalstu, lai nodrošinātu, ka jūsu interneta veikals vienmēr ir atjaunināts un darbojas bez traucējumiem. Tādējādi mēs atbalstām jūs satura atjaunināšanā, maksājumu un piegādes procesu pārvaldībā un drošības pasākumu īstenošanā.

 • Interneta veikala programmatūras un platformas izvēle

Pareizas interneta veikala programmatūras un platformas izvēle ir izšķirošs faktors jūsu e-komercijas uzņēmuma panākumu nodrošināšanai. Mēs palīdzēsim jums atrast optimālo risinājumu jūsu vajadzībām. To darot, mēs ņemam vērā tādus aspektus kā mērogojamība, elastība, maksājumu un piegādes procesu integrācija, kā arī preču pārvaldības sistēmu savienojums.

Šo pakalpojumu mērķis ir pacelt jūsu tiešsaistes uzņēmējdarbību jaunā līmenī un palīdzēt jums veiksmīgi darboties digitālajā pasaulē.

Mūsu pieeja ir akadēmiska un mērķtiecīga. Mēs koncentrējamies uz ciešu sadarbību ar saviem klientiem un cieši sadarbojamies ar jums, lai noteiktu un sasniegtu jūsu mērķus. To darot, mēs izmantojam savas plašās zināšanas e-komercijas jomā un nodrošinām, lai jūs gūtu labumu no jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām.