Please enter a search term:

Karjeras un ārštata darbinieku iespējas mprofi AG

Mēs vienmēr meklējam ārštata darbiniekus. Tāpēc uzreiz ieskatieties, vai jums ir kas piemērots.

Laipni lūgti [digitālās aģentūras nosaukums] karjeras lapā! Šeit mēs iepazīstinām ar mūsu aktuālajiem piedāvājumiem un ārštata darba iespējām. Atklājiet aizraujošus projektus un kļūstiet par daļu no mūsu talantīgo radošo prātu un tehnoloģiju lietpratēju tīkla.

Kāpēc strādāt ar mums?

Mēs ļoti augstu vērtējam sadarbību ar ārštata darbiniekiem. Un mēs zinām, ka ārējie eksperti ir vērtīgs papildinājums mūsu komandai un palīdz mums izstrādāt inovatīvus risinājumus mūsu klientiem. Strādājot pie mums kā ārštata darbinieks, jūs iegūsiet:

  • Aizraujoši projekti dažādās nozarēs
  • Elastīgs darba laiks un no atrašanās vietas neatkarīgs darbs
  • Pārredzamu un godīgu atalgojuma modeli
  • Apmācības un sadarbības tīklu veidošanas iespējas
  • Iespēja kļūt par daļu no dinamiskas un radošas komandas

Mūsu piedāvājumi ārštata darbiniekiem

Mēs vienmēr meklējam talantīgus ārštata darbiniekus dažādās digitālās nozares jomās. Šeit ir dažas no jomām, kurās mēs piedāvājam sadarbības iespējas:


Kā digitālo projektu vadītājs jūs būsiet atbildīgs par digitālo projektu veiksmīgu plānošanu, īstenošanu un izpildi. Veicot šo darbu, jūs uzņemsieties visa projekta procesa koordinēšanu un kontroli un nodrošināsiet tā pabeigšanu saskaņā ar grafiku, kā arī augstu rezultātu kvalitāti. Jūsu uzdevumos ietilpst cieša sadarbība ar mūsu klientiem un iekšējām struktūrvienībām, lai izprastu projekta prasības un mērķus un īstenotu tos vislabākajā iespējamajā veidā. Jūs vienmēr glabāsiet pārskatu par projekta gaitu, identificēsiet riskus un, ja nepieciešams, īstenosiet pasākumus problēmu risināšanai. Jūs cieši sadarbosieties ar mūsu dizaineru, izstrādātāju un citu projektu vadītāju komandu. Ja jums ir aizraušanās ar digitālajiem projektiem un labas komunikācijas prasmes, kā arī augsta līmeņa organizatoriskās iemaņas, mēs gaidām jūsu pieteikumu.

Jūsu kontaktpersona

Andre Behercigs

Izpilddirektors un valde

Sazinieties ar Andrē