Please enter a search term:

Konfidencialitātes politika

Šajā lapā ir sniegta informācija par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, kad apmeklējat šo vietni.

1. Datu pārziņa nosaukums un adrese

Šo tīmekļa vietni pārvalda mprofi AG, kas arī ir vienīgais atbildīgais par datu apstrādi saistībā ar šīs tīmekļa vietnes apmeklējumiem, ja vien turpmāk nav norādīts citādi:

mprofi AG

Räbmatt 14a

6317 Oberwil b. Zug

Šveice

Tālrunis: +41 41 710 70 88

2. Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija

mprofi AG

Räbmatt 14a

6317 Oberwil b. Zug

Šveice

Tālrunis: +41 41 710 70 88

3. Apmeklējot tīmekļa vietni

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, tehniski neizbēgami tiek apkopota noteikta, galvenokārt tehniska informācija, ko tiesa noteiktos apstākļos tomēr klasificē kā personisku. Šī informācija ietver IP adresi, ierīces identifikāciju, pārlūkprogrammas parametrus, operētājsistēmas informāciju, valodas iestatījumus, atsauces URL, apmeklējuma ilgumu un apskatītās lapas. Tomēr šī informācija ir nepieciešama, lai pareizi sniegtu mūsu tīmekļa vietnes saturu un kiberuzbrukuma gadījumā sniegtu tiesībaizsardzības iestādēm informāciju, kas nepieciešama kriminālvajāšanai.Turpmāka šo datu statistiskā izvērtēšana var tikt veikta tikai pēc tam, kad ir izņemta jebkāda atsauce uz personas datiem.Mūsu atļauja iepriekš minētajai datu apstrādei izriet, no vienas puses, no mūsu likumīgajām interesēm nodrošināt klātbūtni internetā (DSGVO 6. panta 1. punkta f apakšpunkts).

Attiecībā uz datu izmantošanu izpaušanai tiesībaizsardzības iestādēm atļauja pamatojas uz to, ka mums ir pienākums sniegt informāciju tiesībaizsardzības iestādēm kiberuzbrukuma gadījumā (DSGVO 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts). Citiem saņēmējiem dati tiek nodoti tikai mūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kas mūsu vārdā mitina tīmekļa vietni. iepriekš minētos personas datus mēs plānojam uzglabāt 7 dienas un pēc tam dzēst. nav plānots datus pārsūtīt uz trešām valstīm ārpus Šveices.

4. Kontaktu veidlapa

Mēs piedāvājam kontaktformu, lai jūs varētu brīvprātīgi sazināties ar mums. Kontaktu veidlapas izmantošana nav obligāta, lai izmantotu pārējo mūsu tīmekļa vietnes daļu. Kad izmantojat mūsu kontaktformu, mēs apkopojam jūsu vārdu, uzvārdu, uzņēmumu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un jūsu ziņojuma saturu. Mēs izmantojam šos datus, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu.

Apstrādājot datus, mēs īstenojam savas likumīgās intereses atbildēt uz jūsu pieprasījumu (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts). Turklāt mums ir pienākums saglabāt datus komerciālu un nodokļu noteikumu dēļ (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts). Dati tiek nodoti mūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kas mūsu vārdā mitina tīmekļa vietni. Mēs plānojam iepriekš minētos datus glabāt 10 gadus un pēc tam tos dzēst. Pārsūtīšana uz trešām valstīm ārpus Eiropas Ekonomikas zonas nenotiek.

5. Sīkdatnes

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes ir teksta faili, kas tiek saglabāti datorsistēmā, izmantojot interneta pārlūkprogrammu. Sīkdatnes izmanto daudzas interneta vietnes un serveri. Daudzas sīkdatnes satur tā saukto sīkdatnes ID. Sīkdatnes ID ir unikāls sīkfaila identifikators. To veido rakstzīmju virkne. Ar tās palīdzību interneta lapas un serverus var piesaistīt konkrētai interneta pārlūkprogrammai, kurā sīkfails ir saglabāts. Tas ļauj apmeklētajām interneta lapām un serveriem atšķirt jūsu individuālo pārlūkprogrammu no citām interneta pārlūkprogrammām, kurās ir citas sīkdatnes. Konkrēto interneta pārlūkprogrammu var atpazīt un identificēt, izmantojot unikālo sīkfaila ID. Sīkdatņu izmantošana kalpo mūsu leģitīmajām interesēm nodrošināt tīmekļa vietnes funkcionalitāti un uzturēt apmeklējuma konsekvenci, t. i., iegūt informāciju sesijas laikā un veikt statistikas novērtējumus (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts). Datu saņēmēji ir tīmekļa vietnes administrators, mūsu izmantotais hostinga pakalpojumu sniedzējs un ārējie programmētāji, no kuriem katrs darbojas mūsu uzdevumā. Sīkfailos iegūtie personas dati netiek nodoti citiem saņēmējiem. Jūs varat jebkurā laikā novērst sīkdatņu iestatīšanu mūsu tīmekļa vietnē, izmantojot atbilstošu iestatījumu izmantotajā interneta pārlūkprogrammā, un tādējādi pastāvīgi iebilst pret sīkdatņu iestatīšanu. Tāpat ir iespējams jebkurā laikā dzēst jau iestatītās sīkdatnes, izmantojot interneta pārlūkprogrammu vai citas datorprogrammas. Šī iespēja ir pieejama visās izplatītākajās interneta pārlūkprogrammās. Ja jūs novēršat sīkdatņu uzstādīšanu, attiecīgi iestatot pārlūkprogrammu, tas var nozīmēt, ka jūs nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. mēs plānojam izdzēst iepriekš minētos datus pēc attiecīgās pārlūkprogrammas sesijas beigām. nav paredzēta pārsūtīšana uz trešām valstīm ārpus Eiropas Ekonomikas zonas. 6. Jūsu tiesības Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 15.-20. panta noteikumiem jums ir tiesības pieprasīt no mums informāciju par jūsu personas datiem, kas tiek glabāti. Turklāt jums ir tiesības pieprasīt par jums uzglabāto personas datu labošanu, dzēšanu vai apstrādes ierobežošanu.Attiecībā uz jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, pamatojoties uz jūsu personisko situāciju (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 21. pants). Turklāt jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, ja uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde pārkāpj piemērojamos datu aizsardzības tiesību aktus.