Please enter a search term:

  • E-komercijas risinājumi B2B uzņēmumiem

    Plānojat izveidot interneta veikalu vai vēlaties optimizēt savu interneta veikalu: Mēs izstrādājam un ieviešam stratēģiskus e-komercijas ieiešanas risinājumus un profesionālu pilna servisa koncepciju jūsu tiešsaistes darbību pārkārtošanai.

    Sāciet darboties e-komercijā!

Veiksmīga e-komercija B2B uzņēmumiem: Mēs piedāvājam jums ideālu risinājumu!

Kā digitālā aģentūra mēs specializējamies, palīdzot B2B uzņēmumiem savienot un optimizēt to interneta veikalus ar ERP sistēmām. Ar savu plašo pakalpojumu un produktu klāstu esam ideāls partneris visiem, kas vēlas optimizēt savus e-komercijas procesus un pacelt tos nākamajā līmenī.

Mūsu kompetence e-komercijas jomā sniedzas no interneta veikalu izstrādes un ieviešanas līdz maksājumu sistēmu integrācijai un tiešsaistes tirdzniecības vietu izveidei. Mēs atbalstām savus klientus visos e-komercijas aspektos, sākot no produktu noformējuma un pasūtīšanas procesiem līdz loģistikai un izpildei.

B2B uzņēmumiem, kuriem nepieciešama dažāda veida interneta veikalu integrācija un savienojumi ar ERP sistēmām, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu. Mūsu eksperti var palīdzēt jums optimāli pielāgot esošo ERP sistēmu jūsu interneta veikalam vai ieviest jaunu sistēmu, kas ir precīzi pielāgota jūsu uzņēmuma vajadzībām. Mēs piedāvājam arī atbalstu trešo pušu risinājumu un API integrēšanā, lai paplašinātu jūsu e-komercijas sistēmas funkcijas un veiktspēju.

Vēl viens svarīgs piedāvājums, ko mēs sniedzam saviem klientiem, ir konsultācijas un apmācība. Mēs palīdzam saviem klientiem izprast un optimizēt e-komercijas procesus, pastāvīgi informējot viņus par labāko praksi un jaunākajiem sasniegumiem e-komercijas jomā. Mūsu mērķis ir sniegt klientiem zināšanas, kas nepieciešamas, lai viņi paši varētu optimizēt un uzlabot savus e-komercijas procesus.

Lai nodrošinātu, ka mūsu klienti vienmēr gūst labumu no mūsu pakalpojumiem un produktiem, mēs piedāvājam arī visaptverošus atbalsta un uzturēšanas pakalpojumus. Mūsu eksperti vienmēr ir gatavi palīdzēt jums risināt jebkādas ar jūsu e-komercijas sistēmu saistītas problēmas vai izaicinājumus. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai nodrošinātu, ka viņu sistēmas vienmēr darbojas nevainojami.

Kopumā mūsu e-komercijas risinājums ir ideāls partneris B2B uzņēmumiem, kas vēlas optimizēt savus interneta veikalus un pacelt e-komercijas procesus jaunā līmenī. Mūsu visaptverošie pakalpojumi, produkti un pakalpojumi ir pielāgoti mūsu klientu vajadzībām un piedāvā visu nepieciešamo, lai gūtu panākumus e-komercijas jomā.