Please enter a search term:

  • Pakalpojumi

    mprofi ir vairāk nekā mārketinga aģentūra vai vadības konsultāciju uzņēmums. Mēs uzskatām sevi par digitālo arhitektu un vienlaikus par jūsu digitālās būvniecības projekta ģenerāluzņēmēju.

    Pārskats par pakalpojumiem

Pakalpojumi - Jūsu panākumu labā!

mprofi ir vairāk nekā mārketinga aģentūra vai vadības konsultāciju uzņēmums. Mēs uzskatām sevi par digitālo arhitektu un vienlaikus par jūsu digitālās būvniecības projekta ģenerāluzņēmēju. Mūsu 25 gadu pieredze liecina, ka pārejai uz digitālajiem procesiem ir nepieciešamas personīgas konsultācijas, kā arī tehniskas un ekonomiskas zināšanas un ļoti labas zināšanas B2B nozarē. Strādājot ar mums, jūs gūsiet labumu ne tikai no mūsu kompetences, bet arī no mūsu pakalpojumiem.

Interneta veikala novērtējums

Mēs bruģējam jums ceļu uz tiešsaistes tirdzniecību, izstrādājam un ieviešam stratēģiskus e-komercijas ienākšanas risinājumus un profesionālu pilna servisa koncepciju jūsu tiešsaistes darbību pārorientēšanai.

Novērtēt e-komercijas sistēmas
Vadības revīzija

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par sociālo mediju, vadības vai mārketinga auditu: mēs novērojam tendences, veidojam cēloņsakarību analīzi un projektu novērtējumus un nepārtraukti tos uzlabojam.

Uz digitālo fitnesa testu
Procesi

Izmantojiet mūsu ilggadējo zinātību klasisko biznesa procesu pārveidošanā, lai nodrošinātu uzņēmumu saziņu ar konverģentiem, uz tīmekli balstītiem biznesa procesiem, kā arī mūsu pieredzi pārmaiņu vadības procesu atbalstīšanā.

Procesu digitalizācija
Sistēmas integrācija

Uzņēmuma pārveidošanas gaitā ir jāsavieno dažādas sistēmas, piemēram, CMS un/vai mārketinga automatizācija ar tīmekļa vietni.

Sistēmas integrācija uzzināt vairāk
Reputācija

Jūsu uzņēmuma reputācija digitālajā pasaulē ir jūsu svarīgākā valūta. Mēs optimizējam un uzraugām jūsu reputāciju internetā, sociālajos medijos un dziļajā tīmeklī un atbalstām jūs profilakses un uzvedības jautājumos, kā arī izstrādājam vadlīnijas.

Atklājiet tagad
Konsultācijas

Jūs zināt, ka jums ir nepieciešams digitāli pārstrukturēt uzņēmumu. Kā tieši un ar ko vislabāk sākt, mēs jums pateiksim pēc precīzas inventarizācijas un individuālas jūsu uzņēmuma problēmu analīzes.

Atklājiet tagad
Koučings

Mērķtiecīga darbinieku apmācība: radiet vienotu izpratni par attiecīgo tematu, veicot mērķtiecīgu moderēšanu dažu stundu laikā ar dalībniekiem no attiecīgajām uzņēmuma nodaļām.

Atklājiet tagad
Analītika | Lielie dati

Mūsu lielo datu profesionāļi piedāvā nestrukturētu uzņēmuma datu analīzi un sagatavošanu, kā arī sniedz atbalstu galveno darbības rādītāju (KPI) izveidē, integrācijā un ieviešanā.

Atklājiet tagad
Reklāma

Mērķtiecīga reklāma internetā nav domāta tikai lielajiem spēlētājiem - arī mazie un vidējie uzņēmumi un jo īpaši interneta veikali gūst labumu no patiesi izmērāmas reklāmas stratēģijas.

Atklājiet tagad
SEO

Mēs uzlabojam jūsu klasifikāciju, izmantojot pareizos rīkus, un dinamiski reaģējam uz mainīgajiem parametriem. Jo mēs saprotam, ka optimizācija meklētājprogrammās ir process, kas jāizstrādā, ņemot vērā jūsu individuālās vajadzības.

Atklājiet tagad
Saziņa

Viss ir komunikācija - gan analogā, gan digitālā - gan mārketingā, gan sociālajos tīklos, gan iepērkoties interneta veikalā. Padariet savu tiešsaistes komunikāciju interaktīvu, ilgtspējīgu un orientētu uz dialogu. jūsu klienti jums pateiksies.

Atklājiet tagad
CRM

Katram uzņēmumam ir svarīgi saprātīgi pārvaldīt klientus. Mēs palīdzēsim jums plānot un ieviest uz tīmeklī bāzētus klientu attiecību pārvaldības un ERP risinājumus.

Atklājiet tagad
Programmatūras izstrāde

Mēs atrodam jums piemērotāko programmatūras risinājumu - kā no ražotāja neatkarīgs konsultants, tie var būt arī atvērtā koda risinājumi bez slēptām papildu izmaksām.

Atklājiet tagad
Datumi un notikumi

Vai vēlaties tikties ar mums klātienē? Tad apmeklējiet kādu no mūsu semināriem vai apaļajiem galdiem kādā no Šveices vietām. Datumus varat atrast šeit.

Atklājiet tagad
Pagaidu pārvaldība

Pagaidu vadība ir vadības uzdevumu pagaidu uzņemšanās uz laiku. Mēs atbalstām savus klientus kā pieredzējuši eksperti digitālās transformācijas jomā.

Atklājiet tagad
Datu aizsardzība

Datu aizsardzības politikas īstenošana un atbilstība datu aizsardzības noteikumiem mūsdienās ir ļoti svarīga.

Atklājiet tagad
Google Analytics konfidencialitātes atbilstība

Konfidencialitātes prasībām atbilstoši Google Analytics risinājumi B2B uzņēmumiem: Ekspertīze un individuāli pielāgoti pakalpojumi.

Atklājiet tagad

Mūsu IT eksperti sniedz atbalstu uzņēmumiem, ieviešot IT sistēmas un automatizējot biznesa procesus. Mēs piedāvājam visaptverošus konsultāciju pakalpojumus. Tādējādi mēs nodrošinām, ka uzņēmuma IT sistēmas atbilst biznesa prasībām. Turklāt mēs apmācām un apmācām darbiniekus, lai nodrošinātu, ka viņi var efektīvi izmantot jaunās sistēmas un procesus. Turklāt mēs saviem klientiem piedāvājam visaptverošu atbalstu tīmekļa vietņu un tiešsaistes veikalu optimizācijā. Mēs zinām, cik svarīga uzņēmuma panākumiem ir pievilcīga un lietotājam draudzīga tīmekļa vietne. Tāpēc mēs cītīgi strādājam, lai optimizētu mūsu klientu tīmekļa vietnes un tiešsaistes veikalus. Mūsu pieredzējušie tīmekļa izstrādātāji un dizaineri strādā roku rokā, lai izveidotu pievilcīgas, lietotājam draudzīgas un SEO optimizētas tīmekļa vietnes un tiešsaistes veikalus. Tie ir pielāgoti uzņēmuma un tā klientu vajadzībām. Izcila klientu apkalpošana ir būtiska mūsu darbības sastāvdaļa. Mēs cītīgi strādājam, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti vienmēr ir apmierināti ar mūsu pakalpojumiem. Mēs sniedzam visaptverošu atbalstu un konsultācijas. Mēs cenšamies saviem klientiem piedāvāt individuālus risinājumus, kas atbilst viņu īpašajām vajadzībām un palīdz optimizēt un uzlabot viņu uzņēmējdarbību.