Please enter a search term:

  • Datu drošība

    Tīmekļa uzņēmumiem datu aizsardzība un datu drošība ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Jo atšķirībā no klasiskās rūpnieciskās spiegošanas mūsdienās datus bieži vien var uzlauzt vai nozagt nemanot. Mēs palīdzam jums izveidot drošu datu infrastruktūru.

    Papildu informācija

Datu aizsardzība un informācijas drošība

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka datu aizsardzības un informācijas drošības tematika ir melna kaste. Tomēr uzņēmēji, ārštata darbinieki vai jaunuzņēmumu dibinātāji ir pilnībā atbildīgi par no tā izrietošo prasību īstenošanu. Ar mūsu kā pieredzējušu datu aizsardzības ekspertu atbalstu atbildīgās personas droši tiek galā ar izaicinājumiem. Uzticieties mūsu pragmatiskajai zinātībai. Ļaujiet mums vadīt jūs cauri prasību labirintam.

Ar pieredzējušu praktiķu profesionālu padomu jūs varat aizsargāt savus uzņēmuma aktīvus. Mēs palīdzēsim jums pārbaudīt, plānot un īstenot tehniskos un organizatoriskos pasākumus datu aizsardzībai un informācijas drošībai. Mūsu pragmatisko, saprotamo un visaptverošo konsultāciju rezultātā jūs saņemsiet instrumentus šo uzdevumu risināšanai. Jūs varat paļauties uz mūsu ilggadējo pieredzi, jo esam vidēja lieluma uzņēmumu, ārštata darbinieku un jaunuzņēmumu atbalsta konsultanti.

Lūk, kā mūsu datu aizsardzības konsultanti var jums palīdzēt

  • Jaunu vai atjauninātu uzņēmuma tīmekļa vietņu pārskatīšana no datu aizsardzības viedokļa
  • Ieteikumi rīcībai datu aizsardzības tiesību aktu uzskaitē
  • Mērķtiecīga tehnisko un organizatorisko pasākumu (TOM) uzlabošana
  • Atbalsts operatīvajos aspektos, piemēram, dzēšanas termiņu ievērošana
  • Datu aizsardzības līgumu pārskatīšana