Please enter a search term:

Ü60

Kā digitālā aģentūra mēs apzināmies, ka vecāka gadagājuma cilvēkiem ir svarīga loma mūsu sabiedrībā, un viņiem ir vērtīga pieredze un prasmes. Mēs uzskatām, ka cilvēkiem, kas vecāki par 60 gadiem, un gados vecākiem cilvēkiem pirms pensijas vecuma joprojām ir daudz ko piedāvāt, tāpēc piedāvājam dažādas sadarbības iespējas.

Mēs uzskatām, ka gados vecākiem cilvēkiem ir bagāta pieredze un prasmes, kas ir ļoti vērtīgas darba pasaulē. Mēs piedāvājam dažādas sadarbības iespējas tādās jomās kā mārketings, dizains, attīstība un projektu vadība. Mūsu vecāka gadagājuma darbinieki strādā plecu pie pleca ar mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem, un viņiem ir iespēja iegūt vērtīgu pieredzi digitālajā nozarē.

Vēl viena priekšrocība, strādājot mūsu uzņēmumā ar vecākiem cilvēkiem, ir iespēja izmantot viņu pieredzi un zināšanas. Mēs apzināmies, ka gados vecākiem darbiniekiem ir bagātīga pieredze un zināšanas, kuru jaunākiem darbiniekiem var nebūt. Mēs uzskatām, ka darbs ar gados vecākiem darbiniekiem var palīdzēt bagātināt darba vidi un sniegt vērtīgas atziņas.

Mēs piedāvājam saviem gados vecākiem darbiniekiem arī elastīgu darba laiku, lai viņi varētu līdzsvarot darbu ar citām saistībām. Mēs apzināmies, ka gados vecākiem darbiniekiem var būt citas saistības, piemēram, rūpes par mazbērniem vai ģimenes locekļu aprūpi. Mēs cenšamies radīt darba vidi, kas atbilst mūsu darbinieku individuālajām vajadzībām.

Mēs arī lepojamies ar to, ka saviem vecāka gadagājuma darbiniekiem piedāvājam taisnīgu atalgojumu. Mēs uzskatām, ka par vērtīgu darbu ir pienācīgi jāatlīdzina, un tāpēc saviem gados vecākiem darbiniekiem piedāvājam taisnīgu atalgojumu.

Mūsu vietnes mērķis ir parādīt, ka mēs ticam vecāka gadagājuma darbinieku vērtīgajām prasmēm un pieredzei un dodam viņiem iespēju turpināt veikt vērtīgu darbu digitālajā nozarē. Mēs uzskatām, ka darbs ar gados vecākiem darbiniekiem var palīdzēt gūt vērtīgu ieskatu un zināšanas un radīt bagātinošu darba vidi. Ja esat ieinteresēts strādāt kopā ar mums, aicinām jūs uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajām iespējām un kļūt par daļu no mūsu komandas.