Please enter a search term:

  • Prototipu veidošana

    Pirms lapu vai projektu ievietošanas tiešsaistē mēs testējam un vizualizējam to lietojamību, t. i., izveidojam digitālo prototipu. Tas ļauj izvairīties no izstrādes kļūdām un ietaupa jūsu naudu.

Prototipu veidošana

Mēs esam jūsu digitālie eksperti optimālam UX/UI dizainam tādās sistēmās kā Figma, Adobe XD, Sketch vai InVision. Šajā tekstā mēs vēlamies sniegt jums pārskatu par mūsu kompetenci un pakalpojumiem, kā arī par mūsu izmantotajiem rīkiem un produktiem.

Kā B2B uzņēmums mēs zinām, cik svarīga ir pievilcīga un intuitīva lietotāja saskarne, lai jūsu bizness būtu veiksmīgs. Digitālie prototipi un maketēšana ir būtiska UX/UI dizaina daļa, kas var palīdzēt jums sasniegt jūsu mērķus. Pateicoties mūsu zināšanām un prasmēm šajā jomā, mēs varam palīdzēt jums atrast ideālu risinājumu jūsu vajadzībām.

Mūsu pakalpojumi ietver prototipu un maketu veidošanu tīmekļa vietnēm, mobilajām lietotnēm un datorprogrammām. Mēs strādājam ar jaunākajiem rīkiem un tehnoloģijām, lai nodrošinātu jums augstas kvalitātes rezultātus. Mēs lielu uzsvaru liekam uz lietojamību, funkcionalitāti un estētiku.

Neatkarīgi no tā, vai jums jau ir ideja, vai arī jūs vēl tikai sākat - mēs labprāt palīdzēsim jums īstenot jūsu idejas. Mēs vienmēr sākam ar detalizētu jūsu prasību un vēlmju analīzi, lai nodrošinātu, ka varam jums piedāvāt individuāli pielāgotu risinājumu. Pēc tam mēs izveidojam prototipu vai maketu, kas sniedz jums reālu priekšstatu par to, kā izskatīsies jūsu gala produkts.

Savas zināšanas un pieredzi digitālo prototipu un maketu izveidē esam pierādījuši daudzos veiksmīgi pabeigtos projektos. Mēs lepojamies, ka varam strādāt ar pazīstamiem klientiem no dažādām nozarēm un palīdzēt viņiem sasniegt izvirzītos mērķus.

Lai mūsu darbs būtu pēc iespējas efektīvāks, mēs izmantojam jaunākos tirgū pieejamos rīkus un produktus. To vidū ir Figma, Adobe XD, Sketch un InVision. Šie rīki ļauj mums strādāt ātri un efektīvi, vienlaikus nodrošinot augstu kvalitāti.

Mēs vēlamies palīdzēt jums pacelt jūsu uzņēmumu jaunā līmenī, nodrošinot jums vislabāko iespējamo UX/UI dizainu.


Prototipēšanas pakalpojumi un pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi ir pielāgoti B2B uzņēmumu vajadzībām. Mēs saprotam, ka katram uzņēmumam ir atšķirīgas prasības, un cieši sadarbojamies ar jums, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo risinājumu jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs jaunuzņēmums vai liels uzņēmums, mēs esam gatavi palīdzēt.

Zemāk ir sniegts pārskats par mūsu prototipu veidošanas pakalpojumiem, kas ir īpaši pielāgoti B2B uzņēmumu vajadzībām.

Papildus saviem pakalpojumiem mēs piedāvājam arī apmācības un darbseminārus, lai jūs un jūsu komandu apmācītu digitālo prototipu un maketu veidošanā. Mēs uzskatām, ka laba sadarbība un komunikācija starp mūsu komandu un jūsu uzņēmumu ir panākumu atslēga. Tāpēc mēs veltām laiku, lai pirms darba uzsākšanas pārliecinātos, ka pilnībā izprotam jūsu prasības un vēlmes.

Nobeigumā vēlamies uzsvērt, ka esam lepni piedāvāt savus pakalpojumus un kompetenci digitālo prototipu un maketu jomā.

Izmantojot digitālos prototipus un maketus, mēs varam identificēt un novērst kļūdas un problēmas agrīnā posmā, pirms sākas faktiskā izstrāde. Tas ne tikai ietaupa mūsu laiku, bet arī izmaksas. Turklāt mēs varam ātri un viegli veikt izmaiņas, neietekmējot galaproduktu.

Mēs uzskatām, ka labs UX/UI dizains ir uzņēmuma panākumu atslēga, un esam gatavi palīdzēt jums to sasniegt.