Please enter a search term:

 • Agile projektu vadība

  Atklājiet elastīgu transformāciju ar mprofi AG - jūsu ceļš uz efektīvu izaugsmi un inovācijām.

  Noklikšķiniet šeit

Agile procesu izstrāde

mprofi AG kā jūsu partneris digitālajā pārveidē ir apņēmusies nodrošināt jūsu uzņēmumu ar visefektīvākajām un iedarbīgākajām stratēģijām un tehnoloģijām. Pateicoties mūsu padziļinātajām zināšanām par veiklajām metodoloģijām un pieredzei veiklo procesu ieviešanā dažādās nozarēs, mēs esam labi sagatavoti, lai palīdzētu jums gūt labumu no veiklās darba metodes. Šajā kontekstā mēs ar prieku piedāvājam jums visaptverošu pārskatu par mūsu metodoloģiju - Agile way of working - un ar to saistītajiem pakalpojumiem.

Kas ir Agile Way of Working?

Agile darba metode ir iteratīva un inkrementāla programmatūras izstrādes metode, kas koncentrējas uz elastīgumu un mijiedarbību ar klientiem. Tas ļauj komandām reaģēt uz mainīgajām prasībām un prioritātēm un nepārtraukti piegādāt augstas kvalitātes produktus. Tās pamatā ir Agile manifesta principi, kas koncentrējas uz indivīdiem un mijiedarbību, programmatūru, kas darbojas, sadarbību ar klientu un reaģēšanu uz pārmaiņām.


Agile darba metodi raksturo vairākas galvenās iezīmes. Tās ietver:

 • Iteratīva un inkrementāla izstrāde

Projekts tiek sadalīts nelielās, viegli pārvaldāmās daļās - tā sauktajos sprintos, kas parasti ilgst divas līdz četras nedēļas. Katrā sprintā tiek radīts gatavs produkts, ko iesniedz klientam.

 • Pašorganizētas komandas

Agile komandas ir daudzfunkcionālas, un tās veido dažādu jomu eksperti. Katrs komandas dalībnieks sniedz savas specifiskās prasmes un palīdz risināt problēmu.

 • Regulāra mijiedarbība ar klientu

Regulāras atgriezeniskās saites nodrošina, ka produkts atbilst klienta vajadzībām un ka izmaiņas var ātri ieviest.

 • Nepārtraukti uzlabojumi

Agile darba metodes galvenā iezīme ir nepārtraukta uzlabošanas iespēju meklēšana. Tas attiecas gan uz produktu, gan pašu izstrādes procesu.


Elastīgā darba veida priekšrocības ir daudzveidīgas. Tās ir šādas:

 • Lielāka efektivitāte

Izmantojot iteratīvu izstrādi un komandu pašorganizāciju, uzdevumus var veikt ātrāk un efektīvāk.

 • Orientācija uz klientu

Regulāra klienta iesaistīšana un ātra reaģēšana uz izmaiņām nodrošina augstu klientu apmierinātību un labāku produktu kvalitāti.

 • Riska samazināšana

Nepārtraukta atgriezeniskā saite un regulāra pārskatīšana ļauj identificēt un samazināt riskus jau agrīnā posmā.

 • Elastība

Agile komandas var ātri un elastīgi reaģēt uz pārmaiņām, kas ir ļoti svarīgi mūsdienu straujajā uzņēmējdarbības vidē.

 • Inovācijas

Agile darba veids veicina sadarbību un informācijas apmaiņu, kas sekmē lielāku radošumu un inovāciju.


Uzņēmumā mprofi AG mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai atbalstītu jūsu uzņēmumu elastīga darba veida ieviešanā un piemērošanā. Tie ietver:

 • Konsultācijas

Mēs palīdzam jums novērtēt pašreizējo stāvokli un noteikt jomas, kurās varētu izmantot elastīgas transformācijas priekšrocības. Mūsu mērķis ir izstrādāt pielāgotu stratēģiju, kas atbilst jūsu organizācijas īpašajām vajadzībām un mērķiem.

 • Apmācības

mūsu apmācību pakalpojumu mērķis ir padziļināt zināšanas un izpratni par veiklajām metodēm un praksi. Tie ietver gan pamata, gan padziļinātos kursus, kas ir praktiski un interaktīvi.

 • Īstenošana

Mēs atbalstām jūsu organizāciju, lai izveidotu un optimizētu procesus un struktūras, kas nepieciešamas veiksmīgai Agile transformācijai. Tas ietver jaunu lomu un pienākumu ieviešanu, organizatorisko struktūru pielāgošanu un Agile vadības rīku ieviešanu.

 • Atbalsts

Mēs sniedzam nepārtrauktu atbalstu Agile transformācijas laikā un pēc tās, lai nodrošinātu, ka tiek izmantotas visas Agile darba metodes priekšrocības. Tas var izpausties kā koučings, mentorings un nepārtraukta procesu uzlabošana.


Agile darba metode tiek izmantota dažādās jomās. Piemēram, programmatūras izstrādē tas ļauj ātri un efektīvi izstrādāt un piegādāt produktus. Projektu vadībā tas nodrošina elastīgu projektu kontroli un efektīvu resursu izmantošanu. Arī citās jomās, piemēram, mārketingā, cilvēkresursos vai klientu apkalpošanā , Agile darba metode var palīdzēt optimizēt procesus un uzlabot orientāciju uz klientu.

Pasaulē, kas pastāvīgi mainās, spēja pielāgoties ir panākumu atslēga. Agile darba metode nodrošina elastīgumu, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus šajā dinamiskajā vidē. Uzņēmumā mprofi AG mēs cenšamies pavadīt un atbalstīt jūsu uzņēmumu šajā ceļā. Izmantojot mūsu visaptverošos pakalpojumus un padziļinātu kompetenci elastīgu metožu piemērošanā, mēs varam palīdzēt jums pilnībā izmantot elastīga darba priekšrocības un pacelt jūsu uzņēmumu jaunā līmenī. Veidosim nākotni kopā.