Please enter a search term:

 • Atvērtā koda filozofija kā filozofija

  mprofi AG: Jūsu partneris atvērtā koda programmatūras izstrādē - veidojiet savu digitālo nākotni kopā ar mums.

  Noklikšķiniet šeit

Apgūstiet sava biznesa transformāciju ar inovatīvu atvērtā koda programmatūras izstrādi

Aizvien digitālākajā pasaulē efektīvi, savlaicīgi un inovatīvi programmatūras risinājumi ir būtiski, lai nodrošinātu un paplašinātu konkurences priekšrocības. Lai nodrošinātu labākos digitālos risinājumus, mprofi AG ir apņēmusies izstrādāt atvērtā pirmkoda programmatūru, kas atbilstu mūsu klientu individuālajām vajadzībām, un tas ir daļa no mūsu pastāvīgajiem centieniem nodrošināt labākos digitālos risinājumus. Šāda pieeja ļauj mums nodrošināt stabilus un pielāgotus risinājumus, kas atbalsta mūsu klientus viņu digitālās transformācijas ceļā.

Kas ir atvērtā koda programmatūras izstrāde?

Atvērtā pirmkoda programmatūras izstrāde ir pieeja, kurā programmatūras pirmkods ir brīvi pieejams un publiski pieejams. Tas veicina sadarbības kultūru un pārredzamību, kur ikviens var dot savu ieguldījumu programmatūras uzlabošanā. Šī pieeja ļauj mums piekļūt plašam pārbaudītu risinājumu klāstam un pielāgot tos katra klienta specifiskajām vajadzībām.


Mūsu pieejai atvērtā pirmkoda programmatūras izstrādē ir vairākas galvenās iezīmes:

 • Pārredzamība

Katrs projekts tiek īstenots ar atvērtu prātu un koncentrējoties uz sadarbību, izceļot un īstenojot labākās idejas no dažādiem avotiem. Mūsu klientiem vienmēr ir pilnīga iedziļināšanās izstrādes procesā, un viņi var sniegt atsauksmes, kas nekavējoties tiek iekļautas darbā.

 • Elastība

Projektus var ātri pielāgot, lai tie atbilstu jaunām prasībām vai izmaiņām klienta uzņēmējdarbības vidē. Tas ir īpaši vērtīgi mūsdienu pastāvīgi mainīgajā digitālajā vidē.

 • Mēroga mērogojamība

Tā kā lielākā daļa atvērtā koda tehnoloģiju ir modulāras un labi dokumentētas, tās var viegli paplašināt un pielāgot, lai apmierinātu pieaugošās prasības.


Atvērtā pirmkoda programmatūras izstrādes izmantošana sniedz daudz priekšrocību:

 • Izmaksu efektivitāti

Izmantojot atvērtā pirmkoda programmatūru, var samazināt izstrādes izmaksas, jo esošos risinājumus var pielāgot un izmantot atkārtoti.

 • Piekļuve pašreizējām inovācijām

Tā kā atvērtā pirmkoda projektus atbalsta globāla izstrādātāju kopiena, jūs varat izmantot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus un labāko praksi.

 • Lielāka drošība

Atvērtā pirmkoda programmatūru pārbauda globāla izstrādātāju kopiena, tādējādi nodrošinot drošākus un uzticamākus risinājumus.


Mūsu pakalpojumu klāsts atvērtā pirmkoda programmatūras izstrādes jomā ietver:

 • Konsultācijas

Mēs palīdzēsim jums izvēlēties un ieviest jūsu projektam piemērotākās atvērtā koda tehnoloģijas un risinājumus.

 • Izstrāde

Mūsu pieredzējušu izstrādātāju komanda rada pielāgotus programmatūras risinājumus, kas ir pielāgoti jūsu īpašajām vajadzībām un mērķiem.

 • Atbalsts un uzturēšana

Mēs nodrošinām pastāvīgu atbalstu un uzturēšanu mūsu izstrādātajiem programmatūras risinājumiem, lai nodrošinātu to nepārtrauktu efektivitāti un uzticamību.

 • Apmācība

Mēs nodrošinām apmācības, lai izglītotu jūsu darbiniekus par to, kā lietot un pārvaldīt mūsu izstrādāto programmatūru, un nodrošinātu, ka viņi no tās gūst maksimālu labumu.


Atvērtā pirmkoda programmatūras izstrādi var izmantot dažādos pielietojuma gadījumos:

 • Esošās programmatūras pielāgošana

Atvērtā pirmkoda programmatūra ļauj pielāgot esošos programmatūras risinājumus konkrētām klienta vajadzībām.

 • Individualizētu risinājumu izstrāde

Mēs varam izstrādāt individuālus programmatūras risinājumus, kas pielāgoti katra klienta īpašajām vajadzībām un mērķiem.

 • Integrācija esošajās sistēmās

Atvērtā koda programmatūru var viegli integrēt esošajās sistēmās un lietojumprogrammās, lai nodrošinātu netraucētu sadarbību.

Atvērtā koda programmatūras izstrāde ir kas vairāk nekā tikai metodoloģija - tā ir filozofija, kas veicina inovācijas, sadarbību un nepārtrauktu mācīšanos. Uzņēmumā mprofi AG mēs īstenojam šo filozofiju visā, ko darām. Mēs lepojamies ar to, ka palīdzam saviem klientiem īstenot digitālo transformāciju, sniedzot pielāgotus pakalpojumus un izmantojot savas zināšanas atvērtā koda programmatūras izstrādē. Koncentrējoties uz atvērtā pirmkoda kustības pamatprincipiem - pārredzamību, sadarbību un nepārtrauktu mācīšanos -, mēs cenšamies saviem klientiem piedāvāt labākos un inovatīvākos digitālos risinājumus. Mēs esam pārliecināti, ka veiksmīgas un ilgtspējīgas digitālās transformācijas panākumu atslēga ir atvērtā pirmkoda programmatūras izstrādes apvienošana ar dziļu izpratni par mūsu klientu individuālajām vajadzībām un mērķiem.