Please enter a search term:

Google Analytics ieviešana datu aizsardzības prasībām atbilstošā veidā

Ja jūsu uzņēmums atrodas ES, jums ir pienākums izmantot Google Analytics atbilstoši datu aizsardzības prasībām. Bet pat tad, ja jūsu uzņēmums atrodas Šveicē, jūs nevarat izvairīties no GDPR, jo jūsu vietnei var piekļūt no jebkuras ES valsts (un jūsu klienti dažkārt atrodas ES). tāpēc ir svarīgi, lai Google Analytics tiktu ieviests atbilstoši datu aizsardzības prasībām. Mēs jums parādīsim, kā to darīt.

Mūsdienu digitālajā pasaulē ir svarīgāk nekā jebkad agrāk nodrošināt drošu un juridiski atbilstošu tiešsaistes praksi. Datu aizsardzība un atbilstība datu aizsardzības tiesību aktiem, piemēram, DSGVO, ir ne tikai juridiskas prasības, bet arī profesionalitātes un atbildības sajūtas apliecinājums pret klientiem un darījumu partneriem. Mūsu digitālā aģentūra specializējas Google Analytics ieviešanā atbilstoši privātuma aizsardzības prasībām un piedāvā visaptverošas konsultācijas, pakalpojumus un atbalstu B2B uzņēmumiem.

Kāpēc nepieciešams ieviest Google Analytics atbilstoši privātuma aizsardzības prasībām?

Google Analytics ir neaizstājams rīks uzņēmumiem, kas vēlas novērtēt un uzlabot savu darbību tiešsaistē un mārketinga kampaņu efektivitāti. Tomēr ir ļoti svarīgi, lai šī rīka izmantošana atbilstu piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem. Pretējā gadījumā uzņēmumiem var draudēt lieli naudas sodi un iespējama klientu un darījumu partneru uzticības zaudēšana.

Mūsu pieredze Google Analytics un datu aizsardzības jomā

Mūsu digitālajai aģentūrai ir plaša pieredze Google Analytics ieviešanā atbilstoši privātuma aizsardzības prasībām. Mēs esam apņēmušies palīdzēt B2B uzņēmumiem saskaņot to darbības tiešsaistē ar piemērojamiem datu aizsardzības likumiem, vienlaikus ļaujot tiem izmantot Google Analytics priekšrocības. Mūsu datu aizsardzības, tehnoloģiju un mārketinga ekspertu komanda cieši sadarbojas, lai piedāvātu saviem klientiem pielāgotus risinājumus.

Aizvien vairāk digitalizētajā pasaulē B2B uzņēmumiem ir ļoti svarīgi nodrošināt atbilstību datu aizsardzības tiesību aktiem. Mūsu digitālā aģentūra specializējas Google Analytics ieviešanā atbilstoši privātuma aizsardzības prasībām un piedāvā visaptverošas konsultācijas, pakalpojumus un atbalstu B2B uzņēmumiem. Pateicoties mūsu kompetencei un apņēmībai nodrošināt datu aizsardzību un drošību, mēs esam ideāls partneris uzņēmumiem, kas vēlas saskaņot savas darbības tiešsaistē ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, neatsakoties no Google Analytics priekšrocībām.