Please enter a search term:

 • Hostings un atbalsts

  Kad mēs sakām "24 stundu serviss", mēs to domājam nopietni. Mūsu avārijas diennakts tālrunis ir pieejams visu diennakti. Mēs jūs nepievilsim, ja izceļas ugunsgrēks. . .

  Hostinga un atbalsta eksperti:

Uzticams tīmekļa hostings un augstākās klases atbalsts jūsu B2B uzņēmumam!

Laipni lūgti mūsu hostinga un atbalsta mērķlapā! Kā pieredzējusi digitālā aģentūra mēs specializējamies hostinga un atbalsta risinājumu nodrošināšanā B2B uzņēmumiem. Šajā tekstā mēs vēlamies sniegt jums detalizētu pārskatu par to, ko mēs darām šajā jomā un kā varam palīdzēt jums optimizēt jūsu klātbūtni tiešsaistē.


Mēs piedāvājam plašu hostinga risinājumu klāstu, kas pielāgoti klientu īpašajām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat vienkāršu statisku tīmekļa vietni vai sarežģītu e-komercijas platformu, mēs piedāvājam jums piemērotu risinājumu.

Mūsu hostinga pakalpojumi ietver, bet ne tikai:

 • Koplietošanas hostings:

Šis risinājums ir ideāli piemērots mazākām vietnēm un uzņēmumiem, kuriem vēl nav lielas datplūsmas. Šajā gadījumā vairākas tīmekļa vietnes izmanto vienu serveri, tādējādi samazinot izmaksas.

 • Virtuālais privātais serveris (VPS):

Izmantojot VPS, jums ir savs virtuālais serveris, kas nodrošina lielāku kontroli un elastību nekā koplietošanas hostings. Šī ir laba izvēle, ja jūs pārvaldāt vairākas vietnes vai ja jūsu vietnei ir liela datplūsma.

 • Specializētais serveris:

Ja pārvaldāt lielu vietni ar lielu datplūsmu vai ja jums ir īpaši augstas prasības attiecībā uz drošību un veiktspēju, vislabākā izvēle ir veltītais serveris. Šajā gadījumā jums ir viss serveris, kas paredzēts tikai jums.

 • Mākoņtelevīzija:

Mēs piedāvājam arī mākoņtelevīziju, kur jūsu vietne ir izvietota uz vairākiem serveriem. Tas nodrošina lielāku mērogojamību un uzticamību.

Mūsu hostinga pakalpojums ietver arī regulāru dublējumu veidošanu, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne vienmēr ir droša un aizsargāta. Mēs izmantojam arī jaunākos drošības protokolus, lai nodrošinātu jūsu un jūsu klientu datu drošību.


Papildus hostinga pakalpojumiem mēs piedāvājam arī visaptverošu atbalstu. Mūsu pieredzējušie tehniķi vienmēr ir pieejami, lai palīdzētu atrisināt tehniskas problēmas vai atbildētu uz jautājumiem.

Mūsu atbalsta pakalpojumi ietver, bet neaprobežojas ar:

 • Tehniskais atbalsts:

Ja jums rodas tehniskas problēmas vai jautājumi par mūsu hostinga pakalpojumu, mūsu atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti.

 • Drošība un veiktspējas optimizācija:

Mēs nepārtraukti uzraugām jūsu vietni, lai nodrošinātu tās drošu un ātru darbību. Ja varēsim ieteikt uzlabojumus, mēs tos nekavējoties īstenosim.

 • Programmatūras atjauninājumi:

Mēs regulāri atjauninām jūsu tīmekļa vietni, regulāri atjauninot mūsu izmantoto programmatūru.

 • Apmācības un semināri:

Mēs piedāvājam arī apmācības un seminārus, lai nodrošinātu, ka jūs maksimāli izmantotu mūsu hostinga pakalpojumu un maksimāli izmantotu savas vietnes priekšrocības.

Mūsu hostinga un atbalsta pakalpojumi piedāvā plašu priekšrocību klāstu

šeit ir tikai daži no iemesliem, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties mūs par savu hostinga un atbalsta partneri:

Pirmās klases sniegums

Mēs izmantojam tikai jaunākās tehnoloģijas un drošības protokolus, lai nodrošinātu ātru un drošu jūsu vietnes darbību

Mērogojamība

Jūsu mērķis ir panākt atšķirību komunikācijā. Mēs atrodam un izstrādājam jums unikālu saturu. Visiem kanāliem.

Uzticamība

Mēs nepārtraukti uzraugām jūsu vietni, lai nodrošinātu, ka tā vienmēr ir tiešsaistē. Ja rodas problēma, mēs nekavējoties reaģējam, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne pēc iespējas ātrāk ir atkal tiešsaistē

Ekspertu atbalsts

Mūsu atbalsta komandā ir pieredzējuši tehniķi, kas ir pieejami visu diennakti. Mēs palīdzēsim jums atrisināt tehniskās problēmas un atbildēsim uz jūsu jautājumiem par mūsu pakalpojumiem

Lietotājam draudzīgums

Mēs pievēršam lielu uzmanību tam, lai mūsu hostinga un atbalsta pakalpojumus būtu viegli izmantot. Lai jūs varētu koncentrēties uz savas vietnes un uzņēmuma vadīšanu, nevis uztraukties par tehniskajām detaļām

Mēs ceram, ka mums ir izdevies sniegt jums visaptverošu pārskatu par to, ko mēs darām B2B uzņēmumu hostinga un atbalsta jomā. Mūsu mērķis ir sniegt jums labākos iespējamos risinājumus, lai optimizētu jūsu klātbūtni tiešsaistē un palīdzētu jums sasniegt jūsu uzņēmējdarbības mērķus. Mums ir gadiem ilga pieredze šajā jomā, un mēs esam lepni to piedāvāt saviem klientiem.