Please enter a search term:

 • Mākslīgais intelekts

  Uz datiem balstīts bizness ir nākotne. Mākslīgā intelekta izmantošanas iespējas ir ļoti plašas, un tās ir dažādas - no palīdzības sarežģītu lēmumu pieņemšanā un procesu automatizēšanā līdz inteliģentai jaunu darbinieku atlasei.

  Atklājiet AI risinājumus jau tagad!

Mākslīgais intelekts

Mākslīgais intelekts ir nozīmīga mūsdienu biznesa pasaules daļa, jo tas palīdz uzņēmumiem optimizēt procesus, palielināt efektivitāti un kļūt konkurētspējīgākiem. Uz mākslīgo intelektu balstītas sistēmas var analizēt datus un atpazīt modeļus, lai pieņemtu labākus lēmumus un automatizētu procesus. Tādējādi ievērojami samazinās izmaksas un palielinās produktivitāte.

Kā vadošā digitālā aģentūra mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu mākslīgā intelekta jomā. Mūsu pieredze un kompetence mākslīgā intelekta risinājumu izstrādē un ieviešanā ļauj mums saviem klientiem piedāvāt inovatīvus produktus un pakalpojumus.

OpenAI, ChatGPT un mākslīgais intelekts - mūsu kompetence

Runājot par OpenAI, ChatGPT un mākslīgo intelektu (AI), mprofi ir jūsu kompetents partneris. Mēs esam digitālais uzņēmums ar pieredzējušu un augsti kvalificētu ekspertu komandu. Mēs specializējamies programmatūras pakalpojumu izstrādē un ieviešanā mākslīgā intelekta jomā.

Mūsu komandā ir inženieri, izstrādātāji, datu zinātnieki un projektu vadītāji, kuri strādā kopā, lai izprastu jaunākās mākslīgā intelekta tehnoloģijas un to, kā tās var izmantot mūsu klienti. Mums ir plaša pieredze mākslīgā intelekta tehnoloģiju izmantošanā dažādās nozarēs. To vidū ir veselības aprūpe, finanses, mazumtirdzniecība un ražošana.

Mūsu pieeja mākslīgā intelekta risinājumu izstrādē ir pielāgota un individuāla klientu vajadzībām. Mēs veltām laiku, lai izprastu katra klienta konkrētās prasības. Cieši sadarbojoties ar klientu, mēs izstrādājam risinājumu, kas ir optimāli pielāgots klienta vajadzībām.

Lai nodrošinātu, ka saviem klientiem piedāvājam vislabāko iespējamo risinājumu, izstrādājot mākslīgā intelekta risinājumus, mēs strādājam ar jaunākajām un modernākajām mākslīgā intelekta tehnoloģijām un rīkiem. Mums ir pieredze tērzēšanas robotu, virtuālo asistentu, attēlu un balss atpazīšanas, personalizētu ieteikumu un daudzu citu risinājumu izstrādē.

Mūsu darba metodi raksturo augsti kvalitātes standarti un apņemšanās panākt klientu apmierinātību. Mēs cītīgi strādājam, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu risinājumiem. Tas ļauj viņiem tos veiksmīgi izmantot savā uzņēmējdarbībā.

Mums ir svarīga pārredzamība un atklāta saziņa ar klientiem

Kā mākslīgā intelekta aģentūra mēs esam jūsu personīgais padomdevējs, kad runa ir par mākslīgā intelekta tēmu. Šīs tehnoloģijas pielietojuma jomas ir praktiski neierobežotas. Tā jau sen ir kļuvusi par tehnoloģisku megatrendi. Uz mākslīgo intelektu balstīti risinājumi palīdzēs jūsu uzņēmumam pieņemt uz datiem balstītus lēmumus. Mēs esam mākslīgā intelekta speciālisti. Mēs piedāvājam jums pareizo mākslīgā intelekta stratēģiju.


Kas ir mākslīgais intelekts?

Mākslīgais intelekts ir mašīnu spēja veikt uzdevumus, kuru veikšanai parasti ir nepieciešams cilvēka intelekts. Mākslīgā intelekta sistēmas tiek apmācītas, izmantojot mašīnmācīšanos, dziļo mācīšanos un citus algoritmus, lai attīstītu cilvēkam līdzīgas spējas, piemēram, valodas apstrādi, tēlu atpazīšanu, lēmumu pieņemšanu un citas.

Angļu valodā tas tiek apzīmēts ar terminu Artificial Intelligence (AI).
Pārskats

Atklājiet mūsu visaptverošos AI pakalpojumus un produktus B2B uzņēmumiem. Optimizējiet savus biznesa procesus un palieliniet efektivitāti ar mūsu pielāgotajiem AI risinājumiem


Kā vadošā digitālā aģentūra mēs piedāvājam plašu mākslīgā intelekta pakalpojumu klāstu. Tie ietver:

 • Konsultācijas:

Mēs piedāvājam saviem klientiem vispusīgas konsultācijas par to, kā izvēlēties pareizo AI risinājumu savām biznesa vajadzībām.

 • Izstrāde

Mēs izstrādājam AI risinājumus, kas pielāgoti mūsu klientu īpašajām vajadzībām.

 • Īstenošana

Mēs ieviešam mūsu klientu AI risinājumus un nodrošinām, ka tie ir nevainojami integrēti viņu biznesa procesos.

 • Uzturēšana un atbalsts

Mēs nodrošinām saviem klientiem nepārtrauktu AI risinājumu uzturēšanu un atbalstu.

 • Datu analīze

Mēs palīdzam uzņēmumiem analizēt datus un noteikt to datos slēptos modeļus un tendences.


Papildus saviem pakalpojumiem mēs piedāvājam arī virkni mākslīgā intelekta produktu, kas ir īpaši izstrādāti, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības. Mūsu AI produkti ietver:

 • Tērzēšanas roboti

Mēs izstrādājam inteliģentus tērzēšanas robotus, kas balstās uz dabisko valodu un spēj automātiski atbildēt uz klientu jautājumiem.

 • Attēlu atpazīšana

Mūsu attēlu atpazīšanas programmatūra spēj automātiski atpazīt un klasificēt objektus un cilvēkus attēlos Runas apstrāde: Mēs piedāvājam runas apstrādes programmatūru, kas ļauj uzņēmumiem automātiski apstrādāt un atbildēt uz klientu balss pieprasījumiem.

 • Prognozējamā apkope

Mūsu prognozējamās tehniskās apkopes risinājums palīdz uzņēmumiem uzraudzīt iekārtu un aprīkojuma stāvokli un paredzēt bojājumus, pirms tie rodas.


Mašīnmācīšanās

Mākslīgā intelekta apakšnozare. Ar mašīnmācīšanās palīdzību dators var patstāvīgi mācīties. Radot mākslīgas zināšanas, kas balstītas uz pieredzi, var digitalizēt un automatizēt laikietilpīgu un garlaicīgu darbu jūsu uzņēmumā. Tas ļauj strādāt efektīvāk.

Dziļā mācīšanās

Dziļā mācīšanās ir mašīnmācīšanās apakšnozare, kurā tiek simulēti neironu tīkli. Dators cenšas analizēt lielas datu kopas un mācīties pēc iespējas patstāvīgāk un efektīvāk. Algoritms spēj pareizi interpretēt jaunu informāciju un vienkāršot procesus uzņēmumā.

Dabiskās valodas apstrāde

Rakstītas vai mutvārdu valodas apstrādi sauc par dabiskās valodas apstrādi (NLP). Mākslīgais intelekts spēj saprast un interpretēt mūsu valodu. Vienkārši NLP piemēri ir, piemēram, surogātpasta filtrēšana vai runas tulkošana tekstā - kā dažādu ziņojumapmaiņas lietotņu runas funkcija.


 • Biznesa procesu automatizācija
 • Proaktīva klientu apkalpošana
 • Mārketinga kampaņu personalizācija
 • Uzlabota datu analīze
 • Paredzēt tendences un noteikt attīstības tendences
 • Novērtēt un pārvaldīt riskus

Kādi ir mākslīgā intelekta izmantošanas piemēri?

Mākslīgais intelekts tiek izmantots daudzviet, lai mums, cilvēkiem, atvieglotu dzīvi. Piemēram, viedās mājas sistēmas, surogātpasta filtri, tērzēšanas roboti, balss asistenti un autonoma braukšana. Taču ir vēl daudz citu jomu, kurās var izmantot mākslīgo intelektu.

Vai mākslīgais intelekts man atmaksājas?

Ja ir jāapstrādā un jāanalizē liels datu apjoms vai ja uzdevumi uzņēmumā aizņem daudz laika, mākslīgā intelekta izmantošana ir lietderīga. Ar mākslīgā intelekta palīdzību var kļūt iespējama ārpakalpojumu izmantošana un procesu automatizācija. Šim nolūkam ir nepieciešama programmatūra. Tai jābūt precīzi pielāgotai uzņēmumam.

Kad mākslīgais intelekts sasniedz savas robežas?

Vājam mākslīgajam intelektam diez vai ir robeža. Kad tas ir iemācījies, tas var atpazīt un atrisināt problēmas. Grūtības rodas, ja uzdevumi ir sadalīti pārāk daudzās jomās vai ja tie ir pārāk emocionāli. Mākslīgais intelekts vēl nevar atkārtot cilvēka smadzeņu neironu tīklus.

Kāda ir atšķirība starp vāju mākslīgo intelektu un spēcīgu mākslīgo intelektu?

Atšķirībā no vāja AI spēcīgs AI pagaidām pastāv tikai teorētiski. Vājš AI risina tikai tās problēmas, kurām tas ir ieprogrammēts. Spēcīgs AI nozīmē, ka mašīnas intelekts ir vismaz mums, cilvēkiem, līdzīgā līmenī vai mūs pārspēj.

Secinājums

Mākslīgais intelekts ir nozīmīga mūsdienu uzņēmējdarbības pasaules daļa, un tas kļūst par arvien lielāku standartu. Kā vadošā digitālā aģentūra mākslīgā intelekta jomā mēs piedāvājam plašu pakalpojumu un produktu klāstu, kas ļauj uzņēmumiem optimizēt savus uzņēmējdarbības procesus un kļūt konkurētspējīgākiem. Mēs palīdzam saviem klientiem pilnībā izmantot mākslīgā intelekta sniegtās priekšrocības un sasniegt savus biznesa mērķus.

Ziņas

ChatGPT Prompt Engineering

Nepalaidiet garām nākotni: uzziniet, kā Prompt Engineering maina darba pasauli! #futureofwork #innovation #PromptEngineering