Please enter a search term:

  • Optimizācija meklētājprogrammām (SEO)

    Uzlabojiet savu klasifikāciju, izmantojot pareizos rīkus, un dinamiski reaģējiet uz mainīgajiem parametriem. Jo mēs saprotam, ka optimizācija meklētājprogrammām ir process.

    Uzsāciet savu SEO projektu!

Mūsu pielāgotie SEO risinājumi B2B uzņēmumiem

mprofi mēs esam jūsu partneri SEO pakalpojumu sniegšanā, kas patiešām virza jūsu biznesu uz priekšu. Pateicoties mūsu zināšanām un pieredzei vietējā SEO, tehniskajā SEO, saitiņu veidošanā, attēlu SEO, video SEO un citās jomās, mēs palīdzēsim jums uzlabot jūsu klātbūtni tiešsaistē, sasniegt mērķauditoriju un galu galā.

Izmantojot mūsu SEO pakalpojumus, jūs iegūstat ne tikai savas tīmekļa vietnes pozīciju uzlabošanu, bet arī visaptverošu jūsu tīmekļa vietnes struktūras, satura un metadatu analīzi un optimizāciju. Mēs cieši sadarbojamies ar jums, lai nodrošinātu, ka jūsu SEO stratēģija ir pielāgota jūsu uzņēmuma mērķiem un mērķauditorijai.

mprofi mēs saprotam, ka SEO ir kas vairāk nekā tikai atslēgvārdi un pozīcijas. Mūsu SEO ekspertu komanda apvieno tehniskās zināšanas ar radošu stratēģiju, lai uzlabotu jūsu klātbūtni tiešsaistē, palielinātu jūsu atpazīstamību un palīdzētu jums tikt atrastam jūsu mērķauditorijas meklēšanas rezultātos.

Mūsu mērķis mprofi ir sniegt jums SEO pakalpojumus, kas jūsu biznesam rada reālu pievienoto vērtību. Izmantojot mūsu visaptverošo SEO stratēģiju, mēs palīdzēsim jums pārspēt konkurentus un pozicionēt savu uzņēmumu tiešsaistē.

Ja meklējat uzticamu un pieredzējušu SEO aģentūru, tad mprofi ir īstā vieta jums. Mēs piedāvājam individuālas SEO stratēģijas, kas pielāgotas jūsu uzņēmuma īpašajām vajadzībām, palīdzot jums pilnībā realizēt savu tiešsaistes mārketinga potenciālu.

Mūsu mērķa grupa ir B2B uzņēmumi, kas ir ieinteresēti uzlabot savu SEO klātbūtni. Mēs saprotam, ka katrs uzņēmums ir unikāls. Tāpēc mēs piedāvājam individuālus risinājumus, kas pielāgoti jūsu īpašajām vajadzībām.

Mūsu SEO pakalpojumi neaprobežojas tikai ar konkrētu meklētājprogrammu. Mēs esam Google un Bing SEO eksperti un varam palīdzēt jums labāk atrasties abās meklētājprogrammās. Atkarībā no jūsu mērķauditorijas atrašanās vietas mēs optimizējam meklēšanu arī citās meklētājprogrammās, piemēram, Yahoo un DuckDuckGo.


Mūsu SEO pamatkompetences

lai optimizētu jūsu klātbūtni tiešsaistē, mēs kā digitālā aģentūra piedāvājam visaptverošus risinājumus jūsu uzņēmumam. Mēs apzināmies, ka meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir sarežģīts temats un ir atkarīga no daudziem faktoriem. Lai piedāvātu jūsu vajadzībām pielāgotu risinājumu, esam specializējušies dažādās SEO jomās.

Biežāk uzdotie jautājumi


SEO ir saīsinājums no angļu valodas "Search Engine Optimisation" (optimizācija meklētājprogrammām), un tas ietver visus pasākumus, kuru mērķis ir pēc iespējas augstāk pozicionēt tīmekļa vietni tādu meklētājprogrammu kā Google vai Bing organiskās meklēšanas rezultātu sarakstos.


SEO ir sarežģīts process, kas sastāv no daudziem dažādiem faktoriem. Tas ietver tīmekļa vietnes tehnisko optimizāciju, atbilstoša satura veidošanu un atpakaļsaites no citām tīmekļa vietnēm


Vietējais SEO attiecas uz vietņu optimizāciju vietējiem meklēšanas pieprasījumiem. Mērķis ir iegūt labu vietu meklēšanas rezultātos pēc attiecīgajiem atslēgvārdiem konkrētā ģeogrāfiskajā reģionā.


Ārpuslapas SEO ietver visus pasākumus, kas tiek veikti ārpus savas tīmekļa vietnes, lai uzlabotu rangu. Tas ietver atpakaļsaišu veidošanu, sociālo mediju mārketingu un ietekmētāju mārketingu.


Video SEO attiecas uz videoklipu optimizāciju tīmekļa vietnē, lai tos optimizētu meklētājprogrammām. Tas ietver atbilstošu virsrakstu un aprakstu izmantošanu, kā arī transkripciju iekļaušanu.


Atpakaļsaites joprojām ir viens no svarīgākajiem SEO ranga faktoriem. Tās parāda meklētājprogrammām, ka citas tīmekļa vietnes novērtē jūsu tīmekļa vietni kā atbilstošu un uzticamu.


SEO ir ilgtermiņa process, kas prasa pacietību. Parasti paiet vairākas nedēļas vai mēneši, pirms kļūst redzami pirmie rezultāti.


SEO audits ir visaptveroša tīmekļa vietnes analīze, lai noteiktu trūkumus un potenciālos uzlabojumus saistībā ar SEO. Cita starpā tiek pārbaudīta tehnoloģija, saturs un atpakaļsaites.


Google rangs attiecas uz vietnes pozīciju Google organiskās meklēšanas rezultātos. Jo augstāka pozīcija, jo labāka ir jūsu vietnes vieta.


Svarīgākie SEO ranga faktori ir unikāls, augstas kvalitātes saturs, atbilstošu atslēgvārdu izmantošana, ātra tīmekļa vietnes ielāde, optimizēta tīmekļa vietnes struktūra un navigācija, autoritatīvu tīmekļa vietņu atpakaļsaites, tīmekļa vietne, kas optimizēta mobilajām ierīcēm, un shēmas marķējuma izmantošana.


Daži vietējās SEO optimizācijas uzlabošanas pasākumi ietver Google mans uzņēmums lapas optimizēšanu, vietējo atslēgvārdu izmantošanu vietnes saturā un metadatos, vietnes iesniegšanu vietnes vietējiem katalogiem un klientu atsauksmju un vērtējumu iegūšanu Google mans uzņēmums lapā.


Laiks, līdz SEO rezultāti kļūst redzami, var atšķirties atkarībā no konkurences situācijas un meklēšanas vārdiem. Tomēr parasti pirmie rezultāti ir redzami pēc trim līdz sešiem mēnešiem.


SEO veiktspējas novērtēšanai varat izmantot daudzus rīkus, tostarp Google Analytics, Google Search Console, Ahrefs, SEMrush, Moz un citus.


Lai analizētu savus konkurentus no SEO viedokļa, varat izmantot tādus rīkus kā Ahrefs, SEMrush vai Moz, lai uzraudzītu viņu atpakaļsaites, atslēgvārdus, reitingu un citus faktorus. Varat arī manuāli pārbaudīt, kādus atslēgvārdus viņi izmanto un kā viņi optimizē savu saturu.


Meta tagi joprojām ir svarīgs SEO klasifikācijas faktors. Tās sniedz meklētājprogrammām svarīgu informāciju par tīmekļa lapas saturu.