Please enter a search term:

  • Tiešsaistes reklāma

    Mērķtiecīga reklāma internetā nav domāta tikai lielajiem spēlētājiem - arī mazie un vidējie uzņēmumi un jo īpaši interneta veikali gūst labumu no patiesi izmērāmas reklāmas stratēģijas.

    Iegūstiet vairāk klientu jau tagad!

Tiešsaistes mārketinga aģentūra Centrālajā Šveicē un Cīrihē

Labi pārdomāta un plānota tiešsaistes mārketinga stratēģija ir izšķiroša konkurences priekšrocība, īpaši mūsdienās. Kā tiešsaistes mārketinga aģentūrai Cīrihē mums ir daudzu gadu pieredze un mēs pārzinām dažādas metodes.

Bet ko visu ietver termins "tiešsaistes mārketings"? Tiešsaistes mārketings ir reklāma internetā pretstatā klasiskajai (bezsaistes) reklāmai. Mēs palīdzam jums izstrādāt, īstenot un tālāk attīstīt jūsu tiešsaistes mārketinga stratēģiju. Turklāt mēs uzraugām arī tādus pasākumus kā SEO (optimizācija meklētājprogrammām) un veiktspējas mārketings. Tas ietver, piemēram, SEA (Google Ads), displeja reklāmas, sociālo reklāmu, partnermārketingu u. c. Šajā kontekstā mēs rūpējamies arī par tiešsaistes plašsaziņas līdzekļu plānošanu. Kā tiešsaistes mārketinga aģentūra mēs piedāvājam arī mārketinga automatizāciju un e-pasta mārketingu.

Jūsu tiešsaistes mārketinga pasākumu plānošanā un īstenošanā mēs atradīsim jūsu uzņēmumam piemērotu risinājumu un palīdzēsim jums vārdos un darbos. Jo: kā digitālā mārketinga aģentūra mēs esam specializējušies. Mūsu piedāvājums aptver visas tiešsaistes mārketinga jomas.

Mēs saprotam, cik svarīga ir veiksmīga tiešsaistes reklāmas kampaņa, un lepojamies ar to, ka varam palīdzēt saviem klientiem veiksmīgi pozicionēt savu uzņēmumu digitālajā telpā. Tiešsaistes reklāma ir svarīga stratēģija, lai efektīvi sasniegtu savu mērķauditoriju, vienlaikus stiprinot savu zīmolu. Mūsu ekspertiem ir gadiem ilga pieredze veiksmīgu tiešsaistes mārketinga kampaņu īstenošanā, kas ir īpaši pielāgotas B2B uzņēmumu vajadzībām un mērķiem.

Mēs piedāvājam plašu tiešsaistes reklāmas pakalpojumu klāstu, piemēram, sociālo plašsaziņas līdzekļu kampaņu plānošanu un īstenošanu, optimizāciju meklētājprogrammās, e-pasta mārketingu, displeju reklāmu, partnermārketingu un daudz ko citu. Mēs esam pārliecināti, ka veiksmīgas tiešsaistes reklāmas kampaņas pamatā nav tikai klātbūtne digitālajos kanālos, bet gan mērķtiecīga un efektīva plānošana un īstenošana. Tāpēc mēs lielu nozīmi piešķiram individuālai konsultācijai un visaptverošai jūsu mērķgrupas un mērķu analīzei, pirms mēs sākam to īstenošanu.

Mūsu tiešsaistes reklāmas pakalpojumi ietver arī pievilcīgu mērķlapu izveidi un konversiju optimizāciju. Mēs zinām, cik svarīgi ir, lai apmeklētāji ne tikai nonāktu jūsu vietnē, bet arī kļūtu par klientiem. Tāpēc mēs koncentrējamies uz tādu mērķlapu izveidi, kas mērķtiecīgi mērķē uz jūsu apmeklētājiem un noved tos pie konversijas. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un labāko praksi, lai panāktu maksimālu konversijas līmeni.

Mūsu tiešsaistes reklāmas produkti ietver arī izsekošanas un analīzes rīku ieviešanu. Mēs palīdzam jums novērtēt un optimizēt jūsu tiešsaistes reklāmas kampaņu panākumus, sniedzot jums visaptverošus datus un analīzi. To darot, mēs strādājam ar jaunākajām tehnoloģijām un rīkiem, lai nodrošinātu jums visaptverošu jūsu tiešsaistes mārketinga darbību analīzi un optimizāciju.

Mūsu pieredzējušu un zinošu tiešsaistes reklāmas ekspertu komanda palīdzēs jums īstenot veiksmīgas kampaņas, kas ir īpaši pielāgotas jūsu B2B uzņēmuma vajadzībām un mērķiem. Mēs zinām, ka katrs uzņēmums ir unikāls, tāpēc mēs koncentrējamies uz individuālām konsultācijām un jūsu tiešsaistes mārketinga stratēģijas individuālu īstenošanu.

Mēs saprotam, ka konkurence digitālajā telpā nepārtraukti pieaug un izcelties no konkurentiem kļūst arvien grūtāk. Tāpēc mēs paļaujamies uz inovatīvām un efektīvām stratēģijām, lai sasniegtu jūsu mērķauditoriju un veiksmīgi pozicionētu jūsu zīmolu. Mēs uzskatām, ka veiksmīgas tiešsaistes reklāmas kampaņas pamatā nav tikai klātbūtne digitālajos kanālos, bet gan mērķtiecīga un efektīva plānošana un īstenošana.

Kā digitālā aģentūra mēs lepojamies ar to, ka palīdzam saviem klientiem optimizēt viņu klātbūtni tiešsaistē un efektīvi sasniegt mērķauditoriju. Mēs koncentrējamies uz individuālām konsultācijām un visaptverošu jūsu mērķgrupas un mērķu analīzi, pirms sākam īstenošanu. Tādējādi mēs varam nodrošināt, ka piedāvājam jūsu specifiskajām prasībām pielāgotu risinājumu.

Turklāt mēs piedāvājam arī apmācības un seminārus, lai atbalstītu jūs un jūsu komandu tiešsaistes mārketinga stratēģijas īstenošanā. Mēs uzskatām, ka veiksmīgas tiešsaistes reklāmas kampaņas pamatā ir nepārtraukta optimizācija un pielāgošana. Tāpēc mēs palīdzam jums padziļināt zināšanas par tiešsaistes mārketingu un nepārtraukti uzlabot savu stratēģiju.


Kas patiesībā ir tiešsaistes mārketings?

Ar tiešsaistes mārketingu jeb digitālo mārketingu mēs saprotam visas darbības, kas tiek veiktas tiešsaistē. Tās kalpo, lai sasniegtu izvirzītos korporatīvos un mārketinga mērķus. Nav svarīgi, vai tas ir vietējais modes veikals, gaļas veikals, trasta uzņēmums vai tiešsaistes mazumtirgotājs.

Tiešsaistes mārketinga daudzveidīgās iespējas attiecas uz visiem. Izmantojiet digitālos kanālus, lai aktīvi sazinātos ar saviem klientiem - un visiem tiem, kas vēlas kļūt par klientiem.

Attīstība un pārmaiņas šajā mārketinga apakšnozarē ir straujas un liek uzņēmumiem nepārtraukti izgudrot sevi no jauna un reaģēt uz jauniem kanāliem. Tieši šajā jomā ir vajadzīga tiešsaistes mārketinga aģentūra.

Kā digitālā aģentūra mēs ikdienā saskaramies ar inovācijām, cenšamies tās pārnest uz mūsu klientu biznesa modeli un izmantot ar peļņu.Tiešsaistes mārketinga pakalpojumi

Zemāk atradīsiet pārskatu par mūsu tiešsaistes mārketinga pakalpojumiem, kas ir īpaši pielāgoti B2B uzņēmumu vajadzībām.

Kopumā mēs piedāvājam plašu pakalpojumu un produktu klāstu tiešsaistes reklāmas un digitālā mārketinga jomā.

Mūsu mērķis ir palīdzēt jums optimizēt jūsu klātbūtni tiešsaistē un efektīvi sasniegt mērķauditoriju. Mēs uzskatām, ka veiksmīgas tiešsaistes mārketinga kampaņas pamatā ir efektīva plānošana un īstenošana, tāpēc pirms tās uzsākšanas mēs paļaujamies uz individuālu konsultāciju un jūsu mērķa grupas un mērķu analīzi.