Please enter a search term:

 • Kanban

  Padariet savus B2B projektus efektīvākus ar mprofi AG un Kanban. Izbaudiet digitālās transformācijas un procesu optimizācijas priekšrocības!

  Noklikšķiniet šeit

Kanban

Digitālā transformācija nav tikai tendence, bet gan nepieciešamība visiem mūsdienu uzņēmumiem, kas vēlas konkurēt mūsdienu hiperkonkurētspējīgajā pasaulē. Tomēr, tā kā digitālās transformācijas nepieciešamība ir saistīta ar daudziem izaicinājumiem un prasībām, mprofi AG ir kļuvusi par uzticamu partneri šajā jomā. Ieviešot Kanban metodoloģiju, kurai ir galvenā loma digitālajā transformācijā, mprofi AG piedāvā B2B uzņēmumiem efektīvu risinājumu darba plūsmas optimizācijai.

Kas ir Kanban?

Kanban metodoloģija, kas japāņu valodā nozīmē "vizuāla tāfele", ir vizuāla vadības metode, kuras mērķis ir optimizēt darba plūsmu un palielināt produktivitāti. Tā sastāv no tāfeles, kas sadalīta dažādās kolonnās, kuras atspoguļo dažādas procesa fāzes. Uz šīs tāfeles uzdevumu kartītes (kanban) tiek pārvietotas no vienas kolonnas uz nākamo, lai sekotu uzdevuma izpildes gaitai. Kanban metodoloģijas pamatprincipi ir pārredzamība, pielāgojamība un nepārtraukta uzlabošana, ko mprofi AG ir stingri nostiprinājusi savā darbā ar B2B klientiem.

Kāpēc izmantot Kanban?

Kanban ieviešana palīdz uzņēmumiem padarīt projektus efektīvākus un pārredzamākus, nodrošinot skaidru un saprotamu pārskatu par projekta progresu un prioritātēm.


mprofi AG ir efektīvi ieviesusi Kanban metodoloģiju savā darba vidē un procesu īstenošanā. Mēs izmantojam Kanban, lai vizualizētu mūsu klientu darba plūsmu, kas uzlabo komunikāciju un sadarbību komandā. Tas ļauj komandām savlaicīgi identificēt un novērst procesu sastrēgumus un šķēršļus, kas savukārt nodrošina efektīvāku darbu un labākus rezultātus.

Viens no galvenajiem ieguvumiem, sadarbojoties ar mprofi AG Kanban ieviešanā, ir mūsu plašās zināšanas digitālās transformācijas jomā. Pateicoties pieredzei darbā ar dažādu nozaru un lieluma uzņēmumiem, mprofi AG spēj saviem klientiem piedāvāt individuālus risinājumus, kas ir pielāgoti viņu individuālajām vajadzībām un izaicinājumiem. mūsu individuālā pieeja nodrošina, ka mūsu klienti var pilnībā izmantot Kanban metodoloģijas potenciālu.

Izmantojot un attīstot Kanban metodoloģiju, mēs esam pierādījuši, ka spējam optimizēt uzņēmējdarbības procesus, vienlaikus radot vidi, kas veicina nepārtrauktu uzlabošanos un pielāgošanās spēju.


 • Kanban ieviešana
 • Visaptveroša apmācība
 • Kanban sanāksmju īstenošana
 • Kanban dēļa regulāra pārskatīšana un pielāgošana
 • Konsultācijas un atbalsts problēmu risināšanā, kas var rasties Kanban izmantošanas laikā
 • Rīku, apmācības un labākās prakses nodrošināšana, kas pielāgota katra uzņēmuma īpašajām vajadzībām

Rezumējot, mprofi AG ir digitālā aģentūra, kas specializējas B2B uzņēmumu digitālās transformācijas atbalstīšanā. Ieviešot Kanban metodoloģiju un pievēršot lielu uzmanību pārredzamībai, pielāgojamībai un nepārtrauktiem uzlabojumiem, mēs saviem klientiem piedāvājam pielāgotus risinājumus, kuru mērķis ir optimizēt viņu darba plūsmas un palielināt produktivitāti.

Apvienojot zināšanas, individuāli pielāgotus risinājumus un uz klientu orientētu pieeju, mprofi AG ir uzticams partneris B2B uzņēmumiem, kas vēlas optimizēt savus digitālos procesus un palielināt konkurētspēju digitālajā pasaulē.