Please enter a search term:

 • Go-Digital veicināšana

  Vai esat mazs vai vidējs komerciāls vai amatniecības uzņēmums un vēlaties digitalizēt savus procesus? Vai vēlaties izmantot valsts finansējumu, bet kautrējaties no formālām pūlēm? Tad jums vajadzētu iepazīties ar go-digital!

  Lai saņemtu finansējumu, noklikšķiniet šeit:

"go-digital" finansēšanas programma

Arvien vairāk uzņēmējdarbības procesu tiek digitalizēti. Pašlaik tas ir viens no lielākajiem izaicinājumiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) un kvalificētiem amatniekiem.

Tomēr, lai noturīgi noturētos konkurencē, ir svarīgi stingri ieviest digitalizāciju visos uzņēmuma uzņēmējdarbības procesos.

Tieši šeit ir finansējuma programma "pāreja uz digitālo tehnoloģiju" (go-digital): "go-digital" ar saviem pieciem moduļiem "Digitalizācijas stratēģija", "IT drošība", "Digitalizēti uzņēmējdarbības procesi", "Datu kompetence - go-data" un "Digitālā tirgus attīstība" ir īpaši paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem tirdzniecības nozarē un kvalificētiem amatniekiem. Programma, kas ir individuāla un orientēta uz praksi, piedāvā konsultāciju un ieviešanas pakalpojumus, lai atbalstītu uzņēmumus ceļā uz digitālo nākotni.

Lai atbrīvotu jūsu uzņēmumu no birokrātiskām prasībām, mprofi AG kā pilnvarots konsultāciju uzņēmums uzņemas pieteikumu iesniegšanas procesu finansējuma saņemšanai. Mēs esam atbildīgi ne tikai par pieteikuma iesniegšanu un konsultāciju pakalpojumiem, bet arī par uzskaiti un izmantošanas apliecinājuma iesniegšanu.

Kā autorizētam konsultāciju uzņēmumam mums ir jāatbilst šādiem kritērijiem:

 • Profesionālā pieredze
 • Ekonomiskā stabilitāte
 • Uzņēmējdarbības vadības un metodoloģiskās zināšanas, tostarp konkurencei neitrālu konsultāciju garantija
 • Saikne ar mazo uzņēmumu konsultāciju klientu loku
 • Dalība tālākizglītības pasākumos
 • Kvalitātes standartu ievērošana un garantēšana

Cik liels finansējums ir pieejams?

Finansējums tiek piešķirts konsultāciju pakalpojumiem 50 procentu apmērā no maksimālās dienas konsultāciju likmes 1100 eiro apmērā. Finansējuma apjoms ir ne vairāk kā 30 dienas sešu mēnešu periodā.