Please enter a search term:

  • Pāreja uz Google Analytics 4

    Vai jūsu vietne atbilst tiesību aktiem? Mēs palīdzēsim jums veikt pāreju uz Google Analytics 4.

    GA4 Pārvaldīt pāreju

Atjauniniet savu Analytics: Pārejiet uz Google Analytics 4 tagad, izmantojot mūsu profesionālo pakalpojumu!

Kā eksperti privātuma prasībām atbilstošas tīmekļa analītikas jomā mēs piedāvājam profesionālus pakalpojumus, lai palīdzētu jums pāriet uz jaunāko Google Analytics versiju. Šajā rakstā sniegsim pārskatu par svarīgākajiem pārejas uz Google Analytics 4 aspektiem, kā arī pievērsīsimies GA4 juridiskajai atbilstībai un iepazīstināsim jūs ar mūsu pakalpojumiem.


Google Analytics ir viens no pasaulē pazīstamākajiem un visplašāk izmantotajiem tīmekļa analīzes rīkiem. Ar tā palīdzību uzņēmumi var apkopot vērtīgu informāciju par savas vietnes apmeklētājiem un viņu uzvedību vietnē. Tomēr pēdējos gados digitālā pasaule ir ļoti mainījusies, un ir palielinājušās arī datu aizsardzības un datu drošības prasības. Tāpēc Google ir izstrādājis jaunu Google Analytics versiju - Google Analytics 4 (GA4), kas atbilst mūsdienu prasībām.

GA4 piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar veco Google Analytics versiju Universal Analytics. Šeit ir uzskaitītas dažas no galvenajām priekšrocībām:

  • Labāka datu kontrole:

GA4 nodrošina lielāku kontroli pār to, kādi dati tiek vākti un kā tie tiek izmantoti.

  • Tendences noteicošās funkcijas:

GA4 piedāvā jaunas funkcijas, kas ļauj iegūt visaptverošāku pārskatu par jūsu vietnes apmeklētāju uzvedību.

  • Atbilstība privātuma prasībām:

GA4 ir izstrādāta, ņemot vērā privātuma aizsardzību, tāpēc tā nodrošina lielāku atbilstību tiesību aktiem.

  • Uzlabota integrācija:

GA4 integrējas ar citiem Google rīkiem, tādējādi atvieglojot mārketinga un reklāmas darbību analīzi


Viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas uzņēmumiem rodas saistībā ar GA4, ir juridiskās atbilstības jautājums. Galu galā personas datu aizsardzība ir galvenais datu aizsardzības aspekts, un personas datu vākšanai un apstrādei vienmēr jāatbilst spēkā esošajiem tiesību aktiem un noteikumiem.

Labā ziņa ir tā, ka Google Analytics 4 ir izstrādāts, domājot par datu aizsardzību. Šis rīks nodrošina augstāku juridisko atbilstību nekā vecā Google Analytics versija Universal Analytics. GA4 piedāvā, piemēram, iespēju anonimizēt lietotāju IP adreses, pirms tās tiek apkopotas. Turklāt lietotāju datus var dzēst, kad tie vairs nav vajadzīgi. Turklāt ir pieejami daudzi iestatījumi un opcijas, ar kurām varat kontrolēt personas datu vākšanu un apstrādi.

Tomēr ir arī daži svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu, ka GA4 lietošana atbilst tiesību aktiem. Tas ietver, piemēram, lietotāja piekrišanas iegūšanu sīkfailu un citu izsekošanas tehnoloģiju izmantošanai. Turklāt jums ir jānodrošina, ka jums ir privātuma politika, kas sniedz skaidru un saprotamu informāciju par to, kādi personas dati tiek vākti, kā tie tiek izmantoti un cik ilgi tiek glabāti. Jums arī jānodrošina, ka datus izmantojat tikai tiem mērķiem, kuriem esat saņēmis lietotāju piekrišanu.

Turklāt jums ir jānodrošina, ka ievērojat visus citus piemērojamos tiesību aktus un noteikumus, kas reglamentē personas datu aizsardzību, piemēram, VDAR. Ja neesat pārliecināts, vai GA4 izmantošana atbilst tiesību aktiem, iesakām konsultēties ar datu aizsardzības ekspertu.
Google Analytics 4: mūsu pakalpojums atbalsta B2B uzņēmumus pārejā uz jaunāko versiju

Mēs piedāvājam profesionālus pakalpojumus, lai palīdzētu jums pāriet uz GA4 un nodrošinātu, ka jūs maksimāli izmantojat rīka jaunās funkcijas un priekšrocības.

Šeit ir daži no mūsu galvenajiem pakalpojumiem:

Apmācības un semināri

Mēs piedāvājam apmācības un seminārus, lai sniegtu jums un jūsu komandai nepieciešamās zināšanas un prasmes efektīvai GA4 izmantošanai.

Individuālas konsultācijas

Mēs piedāvājam individuālas konsultācijas, lai palīdzētu jums optimizēt GA4 izmantošanu un nodrošinātu, ka varat gūt maksimālu labumu no šī rīka.

Konversija uz GA4

Mēs palīdzēsim jums vienmērīgi pāriet uz GA4, tostarp konfigurēt un integrēt rīku jūsu vietnē.

Datu aizsardzības atbilstība

Mēs atbalstām jūs datu aizsardzības noteikumu īstenošanā, lai nodrošinātu, ka GA4 lietošana atbilst tiesību aktiem.


Secinājums

Pāreja uz Google Analytics 4 ir svarīgs solis, lai nodrošinātu, ka varat analizēt savas vietnes apmeklētājus un viņu uzvedību vietnē, ievērojot privātuma prasības. GA4 piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar veco Google Analytics versiju, tostarp lielāku atbilstību privātuma aizsardzības prasībām un uz nākotni vērstas funkcijas.

Tomēr ir arī daži svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, lai nodrošinātu, ka GA4 lietošana atbilst tiesību aktiem. Mēs piedāvājam profesionālus pakalpojumus, lai palīdzētu jums veikt pāreju uz GA4 un nodrošinātu, ka jūs maksimāli izmantosiet šā rīka jaunās funkcijas un priekšrocības.