Please enter a search term:

 • Google Android

  Atklājiet Android iespējas: veiciet revolūciju savā biznesā ar inovatīviem, īpaši pielāgotiem mobilajiem risinājumiem.

  Papildu informācija

Atklājiet Android pasauli: visaptverošs ievads par tehnoloģiju un izstrādes vidi

Laipni lūgti Android pasaulē! Kā digitālā aģentūra, konsultāciju un pakalpojumu uzņēmums mēs ar lepnumu piedāvājam šo visaptverošo ievadu par Google Android tehnoloģiju un izstrādes vidi. Šeit mēs piedāvājam jums sākotnēju pārskatu par Android platformu, programmēšanas valodu un plašo izmantošanas spektru, ko tā var pavērt jūsu uzņēmumam.

Kas ir Android?

Android ir pasaulē vadošā mobilo ierīču operētājsistēma, ko izstrādājusi Google. Tās pamatā ir Linux kodols, un tā ir īpaši optimizēta viedtālruņiem un planšetdatoriem. Android pirmo reizi tika ieviesta 2007. gadā, un kopš tā laika tā ir strauji attīstījusies, atbalstot miljoniem ierīču visā pasaulē.

Android ir atvērtā koda operētājsistēma, kas nozīmē, ka tā ir brīvi pieejama izstrādātājiem, lai tie varētu radīt un pielāgot savas lietojumprogrammas. Tā rezultātā ir izveidojusies dinamiska un mērķtiecīga izstrādātāju kopiena, kas pastāvīgi rada jaunas un inovatīvas lietotnes, kas bagātina Android ekosistēmu.


Android izstrādes vide sastāv no vairākām sastāvdaļām un rīkiem, kas palīdz izstrādātājiem efektīvi un lietderīgi izveidot lietotnes. Dažas no svarīgākajām sastāvdaļām ir:

 • Android Studio: oficiālais integrētais izstrādes rīks (IDE) Android izstrādei. Tā ir jaudīga vide, kas izstrādātājiem palīdz izveidot, testēt un atkļūdošanas atkļūdošanas programmas Android ierīcēm.
 • Android SDK (programmatūras izstrādes komplekts): Programmatūras SDK: rīku, bibliotēku un resursu kopums, kas nepieciešams izstrādātājiem, lai radītu lietotnes Android ierīcēm. SDK cita starpā ietver Android atkļūdošanas tiltu (ADB) un Android emulatoru.
 • Android NDK (Android Native Development Kit): Tas ir rīku kopums, kas ļauj izstrādātājiem rakstīt vietējās lietojumprogrammas C vai C++ valodā, kas var tieši mijiedarboties ar Android aparatūru.
 • Programmēšanas valodas: Galvenās programmēšanas valodas Android izstrādē ir Java un Kotlin. Java ir sākotnējā Android programmēšanas valoda, savukārt Kotlin ir modernāka alternatīva, ko oficiāli atbalsta Google.

Android platforma uzņēmumiem un izstrādātājiem piedāvā daudzas priekšrocības, tostarp:

 • Miljardiem miljardiem aktīvo Android ierīču visā pasaulē, tāpēc Android platforma piedāvā milzīgu sasniedzamību un potenciālu lielam lietotāju skaitam.
 • Elastība: tā kā Android ir atvērtā koda sistēma, izstrādātāji var pielāgot platformu savām unikālajām vajadzībām un ieviest inovatīvas funkcijas.
 • Dažādu ierīču atbalsts: Android atbalsta plašu ierīču klāstu, tostarp viedtālruņus, planšetdatorus, viedpulksteņus un televizorus. Šī daudzveidība ļauj izstrādātājiem radīt lietojumprogrammas dažādiem ekrānu izmēriem un ierīču klasēm.
 • Ātrāks laišanas laiks tirgū: Android izstrādes vide nodrošina jaudīgus rīkus un resursus, lai palīdzētu izstrādātājiem ātrāk ieviest savas lietotnes tirgū.
 • Konkurētspējīgslietotņutirgus: Google Play veikals ir oficiālais Android ierīču lietotņu veikals, kas nodrošina izstrādātājiem platformu, kurā tirgot un pelnīt no savām lietotnēm.

Android piedāvā plašu lietojumu klāstu uzņēmumiem un izstrādātājiem. Šeit ir dažas no visbiežāk sastopamajām pielietojuma jomām:

 • Android platforma ir ideāli piemērota mobilolietotņu izstrādei viedtālruņiem un planšetdatoriem. Šīs lietotnes var palīdzēt uzņēmumiem efektīvāk pārdot savus produktus un pakalpojumus, uzlabot klientu apkalpošanu un optimizēt iekšējos procesus.
 • Spēļu izstrāde: Android ir populāra platforma spēļu izstrādei, sākot no vienkāršām gadījuma spēlēm līdz sarežģītām 3D spēlēm.
 • Lietiskaisinternets (IoT): Android var izmantot kā operētājsistēmu IoT ierīcēm, lai nodrošinātu viedus un savienotus risinājumus dažādās nozarēs, piemēram, viedā mājsaimniecībā, viedā pilsētā un 4.0 rūpniecībā.
 • Valkājamās ierīces: Android atbalsta lietojumprogrammu izstrādi viedpulksteņiem un citām valkājamām ierīcēm, kas piedāvā ar veselību un fizisko sagatavotību saistītas funkcijas, parāda paziņojumus vai kalpo kā viedtālruņa funkciju paplašinājums.
 • Uzņēmumu risinājumi: Android nodrošina drošu un mērogojamu platformu pielāgotu uzņēmumu risinājumu, piemēram, mobilo CRM lietojumprogrammu, pārdošanas un mārketinga rīku un autoparka pārvaldības risinājumu, izstrādei.
 • Izglītības lietojumprogrammas: Android lietotnes var izmantot izglītības iestādēs, lai atbalstītu mācīšanu, uzlabotu mācību procesu un atvieglotu piekļuvi izglītības resursiem.

Android tehnoloģija uzņēmumiem un izstrādātājiem nodrošina jaudīgu un elastīgu platformu, lai izstrādātu inovatīvus risinājumus dažādām lietojumprogrammu jomām. Pateicoties atvērtai arhitektūrai, plašai lietotāju bāzei un daudzveidīgām izstrādes iespējām, Android ir ideāla izvēle mobilo lietojumprogrammu un citu digitālo risinājumu radīšanai. Apmeklējiet mūsu mērķlapu, lai iegūtu vairāk informācijas par Android platformu, programmēšanas valodu un izstrādes vidi. Atklājiet Android piedāvātās iespējas jūsu biznesam un sazinieties ar mums jau šodien, lai pārvērstu savas idejas realitātē.