Please enter a search term:

 • Interneta informācijas pakalpojumi

  Maksimāli palieliniet tīmekļa lietojumprogrammu veiktspēju, izmantojot Microsoft IIS

  Papildu informācija

Interneta informācijas pakalpojumi (IIS)

Microsoft interneta informācijas serveris (IIS) ir Microsoft tīmekļa serveris, kas darbojas Windows operētājsistēmā. Tas ir svarīga Microsoft serveru produktu saimes sastāvdaļa, un to izmanto dažāda lieluma uzņēmumi tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu izvietošanai.

IIS ir jaudīga servera programmatūra, kas piedāvā plašu funkciju klāstu drošai un uzticamai tīmekļa lietojumprogrammu darbībai. Programmatūra ir mērogojama, un to var darbināt dažādās aparatūras un programmatūras platformās, lai apmierinātu dažāda lieluma uzņēmumu vajadzības. IIS spēj apstrādāt daudzus vietņu un tīmekļa lietojumprogrammu pieprasījumus, saņemot un atbildot uz HTTP savienojumiem un citiem pieprasījumiem, izmantojot TCP/IP un HTTPS interneta protokolus.

IIS ir svarīga Microsoft serveru produktu klāsta sastāvdaļa, un to izmanto daudzi uzņēmumi visā pasaulē. Šī tehnoloģija nodrošina stabilu un mērogojamu platformu tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu izvietošanai. IIS galvenās funkcijas ietver HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, NNTP un Telnet protokolu atbalstu, kā arī iespēju izvietot PHP un ASP.NET tīmekļa lietojumprogrammas.

Vēl viena IIS priekšrocība ir iespēja automatizēt servera administrēšanu, izmantojot Microsoft rīkus, piemēram, Internet Information Services Manager (IIS Manager). Šie rīki ļauj administratoriem pārvaldīt un konfigurēt IIS serverus, izmantojot grafisko lietotāja saskarni (GUI), lai uzlabotu tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu veiktspēju un drošību.

Turklāt IIS nodrošina virkni drošības funkciju, lai aizsargātu tīmekļa lietojumprogrammas un pakalpojumus. Tās ietver tādas funkcijas kā SSL un TLS šifrēšana, lietotāju autentifikācija un autorizācija, piekļuves kontroles saraksti un IP adrešu ierobežojumi. Šīs funkcijas palīdz organizācijām palielināt tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu drošību un novērst uzbrukumus. IIS atbalsta arī Microsoft un trešo pušu rīku un tehnoloģiju integrāciju. Šie rīki ietver Visual Studio, SQL Server un SharePoint. Šī integrācija ļauj uzņēmumiem savienot savas tīmekļa lietojumprogrammas un pakalpojumus ar citiem Microsoft produktiem, lai radītu visaptverošus risinājumus.

Vēl viena svarīga IIS iezīme ir tās spēja uzlabot tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu mērogojamību un veiktspēju. Šo tehnoloģiju var izmantot vienā serverī vai serveru grupā, lai apmierinātu tīmekļa vietņu ar lielu datplūsmu vajadzības. IIS atbalsta arī slodzes līdzsvarošanas tehnoloģiju izmantošanu, lai sadalītu datplūsmu starp vairākiem serveriem, nodrošinot optimālu veiktspēju un pieejamību.


 • Web lietojumprogrammu hostings: IIS var izmantot dažādu tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu, tostarp ASP.NET un PHP lietojumprogrammu, mitināšanai.
 • Tīmekļa vietņu mitināšana: IIS var izmantot arī tīmekļa vietņu, tostarp statiskā un dinamiskā satura, mitināšanai.
 • Lietojumprogrammu pārvaldība: IIS nodrošina virkni funkciju tīmekļa lietojumprogrammu pārvaldībai, tostarp iespēju izveidot un pārvaldīt lietojumprogrammu un konfigurācijas pūlus.
 • Drošības funkcijas: IIS nodrošina dažādas drošības funkcijas, tostarp SSL un TLS šifrēšanu, lietotāju autentifikāciju un autorizāciju, piekļuves kontroles sarakstus un IP adrešu ierobežojumus.
 • Microsoft rīku un tehnoloģiju integrācija: IIS var integrēt ar citiem Microsoft rīkiem, piemēram, Visual Studio, SQL Server un SharePoint, lai izveidotu visaptverošus risinājumus.
 • Mērogojamība: IIS var darbināt vienā serverī vai serveru grupā, lai apmierinātu lielas datplūsmas tīmekļa vietņu vajadzības.
 • Slodzes līdzsvarošana: IIS atbalsta slodzes līdzsvarošanas tehnoloģiju izmantošanu, lai sadalītu datplūsmu starp vairākiem serveriem, nodrošinot optimālu veiktspēju un pieejamību.

IIS ir svarīga tehnoloģija uzņēmumiem, kas izmanto tīmekļa lietojumprogrammas un pakalpojumus. Tā piedāvā plašu funkciju un izvietošanas iespēju klāstu, kas ļauj uzņēmumiem droši un uzticami izmantot tīmekļa lietojumprogrammas. Integrējot Microsoft rīkus un tehnoloģijas, IIS var viegli integrēt esošajās IT infrastruktūrās un nodrošināt stabilu platformu tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu sniegšanai.

kopumā IIS nodrošina uzņēmumiem stabilu un mērogojamu platformu tīmekļa lietojumprogrammu un pakalpojumu sniegšanai. Šī tehnoloģija ir svarīga Microsoft serveru produktu saimes sastāvdaļa, un to izmanto daudzi uzņēmumi visā pasaulē.